novakjarek90

Zdál se mi dnes v noci jen sen nebo to byla vize z budoucnosti?

Ve snu jsem šel ulicí a potkával lidi ze kterých vyzařoval nějaký neklid, který mě postupně také začal ovládat. Najednou nějací dva muži debatující mezi sebou rychle kráčeli proti mě, vedli tak živou konverzaci, že málem do mě vrazili a v mozku mi doslova uvízlo slovo „suvalki“, které jsem zaslechl v jejich rozhovoru. Byl jsem zmatený, protože jsem měl pocit, že jejich rozhovor byl veden v češtině. Neklid vzrůstal, něco bylo jinak než obvykle. Další člověk kráčí ulicí proti mě, telefonuje a hlasitě říká do telefonu „Co? Nerozumím ti! Suvalki!?“ Co se to sakra děje? Všichni se zbláznili? Probudil jsem se… Vstávám z postele a jdu propocený do kuchyně, abych zahnal spalující žízeň. Hodiny v kuchyni ukazují čas 2:22 a já si cynicky před vypitím celé sklednice studené vody, kterou jsem si právě načepoval v duchu řekl – tak mohlo to být horší, mohli taky ukazovat slovo „suvalki“. Počkat! Rychle zapínam počítač, připadá mi, že najetí systému trvá věčnost, konečně, rychle spouštím vyhledávač Google a zadávám do políčka vyhledávání slovo „sulvaki“… Jsem šokován (viz. obrázek). Byl to jen sen nebo vize budoucnosti ve které Rusko spolu s Beloruskem odřízne pobalstské země od zbytku Evropy?

Odpovědi
elkon

Paranoia.

Pepa25

Suwalský koridor není problém pro EU, protože všechny pobaltské státy mají přístavy a není je možné od EU odříznout. Tento koridor je problém pro Rusko, protože odděluje Kaliningradskou exklávu. Rusko se už několikrát snažilo vyjednat exteritoriální koridor, ale vzhledem k agresi na Ukrajině to definitivn padlo, ani Polsko ani Litva s tím samozřejmě nesouhlasí …

Filip84

No, pokud budeš pokračovat ve svém módu dále, skončíš pod mostem, v psychiatrické nemocnici, nebo něco podobného. Máš zaděláno, jako! 🤪

Budoucnost neexistuje, proto nikdo nemůže mít visi něčeho, co neexistuje. Na druhé straně, znáš-li minulost, vyznáš-li se v tom, jak lidé myslí, jedno s druhým, dokážeš si relativně rychle vyprofilovat to, jak bude ten jedinec reagovat na to či ono, a pak to může vypadat, že „znáš budoucnost“, protože dokážeš s opravdu velkou pravděpodobností odpovědět na otázku, co bude, když.

To, co funguje u jedince, funguje i u skupiny, společnosti, atp. Prostě a jednoduše dokážeš odhadnout, s nějakou mírou přesnosti, co bude zítra. Může to být také ve versích, no a když bys pak chtěl působit jako „guru“, nebo něco podobného, no tak to vydáš jako vnuknutí, visi od boha, nebo od mimozemšťanů, nebo tak něco. A pokud to budeš dobře komunikovat, a pokud se trefíš, řekněme, z více, než 60%, máš zaděláno na „duchovní“ kariéru. 🤷🏽‍♀️

Ale, sorry, nic víc za tím není. 🙃🤪