wampy

Musí být strážník obecní policie zbaven mlčenlivosti při podání vysvětlení na Policii ČR?

Musí být strážník obecní policie zbaven mlčenlivosti při podání vysvětlení na policii ČR?Jednalo se o trestný čin občana nejmenované obce a občan byl zadržen obecní policií.

Zbavení mlčenlivosti obecních strážníků v souvislosti podání vysvětlení na policii ČR

Nejlepší odpověď
Drap

Nemusí

Další odpovědi
led

Môže byť zbavený mlčania svojimi nadriadenými o konkrétnom prípade, nie všeobecne, ale nemusí. Záleží to od prípadu, o ktorom vypovedá.