hapiky

Zazpíváte si někdy po ránu nebo při práci?

Nejlepší odpověď
marci1

Zazpívám si po ránu,
slunci hold si složím,
pak se vrhnu na vanu
a klidně zas ležím.
Při své práci si notuji,
velmi mi to pomáhá,
pak se vhodně ustrojím
a sednu na stroj Yamaha.
🙂

Další odpovědi
dudu

Zpívám, resp. pobrukuji si melodie i slova rád a často. Po ránu, v poledne i pozdě večer. Nevím co je příčinou tohoto úletu, ale jsem si jist, že tím jdu manželce docela na nervy. Komu by ostatně nevadilo když si v dubnovém ránu prozpěvuji třeba „Ježíšku panáčku, budeme …“, nebo „sedí muška na stěně, resp. plavaly v Dunaji hovna tri, luďa si mysleli, že sú to ondatry“. Paní to zatím bere jako důkaz, že její bláznivý dědek ještě žije a má hlad.

Kepler

Jenom někdy při hlasitějí přehrávaném hitíku. Aby sousedi na mně nevolali policii pro narušování občanského soužití zvláště trýznivým způsobem.

ivzez

Někdy ano.
Se zpěvem práce rychleji uteče → mám
hotovo, pomalu ani nevím, jak.

led

Doma nemusím, myši nemáme a voči susedom som ohľaduplná… 🙂
A pri práci? Tak, ako je bežné, zaplať a zistíš…

mosoj

Nezpívám si, ale za to pohvizduji, spíše posykuji.

lota

Jasně!

led

marci1, to jazdíte na motorke Yamaha, alebo „trieskate“ (tlučete) do kláves Yamaha? To len pre ujasnenie, pretože aj spev počas jazdy na motorke môže byť rovnako 2–4taktný v rytme burácania stroja 🙂

marci1

Samozřejmě na motorce a notuji si: „Dva roky jezdím bez nehod … v pět v Dejvicích, v Brně před šestou“. 🙂
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=QOi-uQBSvlU

Kepler

Já jsem jednou v tombole vyhrál bílou Yamahu (tak to prezentovali). Byly to bílé trecle s příslušným nápisem a vyobrazením motorky na pr…

marci1

To víš, motorka je srdeční záležitost! 🙂
http://www.mo­togaraz.cz/bo­xerky-motorka-je-srdecni-zalezitost-p33616

led

a spievali ste?

led

dudu, súhlasím, aj spev môže byť dôkazom života… 🙂