cappuccino

Zaznamenali jste v poslednich dnech neobvykle velky vyskyt slunecek sedmitecnych?

Slunecka si rychle hledaji ukryt na zimu. Ale pry to nejsou ta nase sedmitecna, ale vychodni, znacne agresivnejsi.
Pozor, kousou!!

Nejlepší odpověď
aliendrone

Neobvykle velký počet ne, ale už jsem jich tento měsíc několik „vystrčil na mráz“. Jako každý rok touto dobou. 🙂

Další odpovědi
Ametyst

Jsou všude. Kdykoliv přijdu z venku, nějaké si přinesu na rameni. Už cítí zimu.

Drap

Letos ne. Posledních několik let ano. Jsou to ta asijská. Mají barvu ne tak sytou, jako jsou naše, ale mírně do oranžova.

zjentek

Hlásím na Prajzské nic, jako u suchánků!

cappuccino

U nas jich lezly stovky po fasade a desitky obsadily vchodove dvere!!