sesednizkola

Zažili jste nekdy nehodu MHD?

Zrovna vzpomel jsem si, jak mi moje mamka asi pred peti lety vypravela, jak nekdo skocil na Novych Butovicich pod metro, kdyz ona jela v tom metru. Zrovna jsem tu dnes jel. Hrozny. Zazili jste nejakou nehodu v MHD?

Nejlepší odpověď
Kepler

Jo, jednou mě v autobusu lehce poblil jakýsi mladík. Kupodivu nebyl ožralý, strašně se mi omlouval a hned vystoupil. Tak jsem to nechal být.

Další odpovědi
terry

V MHD ne, ale v meziměstském busu a vlaku ano.
Vlak srazil člověka na kolejích a busu se vysypalo přední sklo. V listopadu :'(

marci1

Bohužel ano. Jela jsem v tramvaji, objížděli jsme kolem vlakového nádraží a než zraněného ( člověka, který již nežil) přikryli, viděla jsem hodně krutou nehodu, zraněný měl viditelně poškozený mozek. Bohužel se takové věci dějí a je to velmi smutné. ☹

briketka10

Jen jednou.
Jela jsem autobusem domů a bylo tam ÁRO a poldové
čekalo se na křižovatce. Byla na ní na maděru motorka
a kousek vedle se válela bota s kusem nohy fuj dodnes
to vidím, všude fleky od krve nic víc už asi toho nebožáka
naložili do sanitky – bylo mi ho líto a těch čumilů kolik tam
bylo a skoro všichni si tu nehodu fotilo ve snu by mě to
ani nenapadlo.
Večer v Regionálních zprávách o tom mluvili, že motorkáři
hazardují se svým životem a ukazovali záběry z Pardubic.
Byla v nich vidět ještě pomačkaná přilba, která nebyla z
autobusu vidět.

Dochy

Jo, naštěstí bez fatálních následků…
Jel jsem v kloubovým autobusu vzadu. Na křižovatce odbočoval vpravo a na kraji křižovatky nějakej debil měl zaparkovaný auto. Tak jsem krásně viděl jak projíždíme kolem toho auta, jak autobus zatáčí, jak se zadkem k tomu autu blíží, sem si říkal že to snad musí i autobusák vidět… no neviděl… Tak jsme to auto sejmuli. Od volantu se ozvala slova kvůli kterým by mně tu ten příspěvek smázli, a otevřeli se dveře abysme zbytek mohli dojít po svých (20m před konečnou)

A pak jsem jednou viděl tramvaj sejmout OA. Nějakej trouba (myslím že v taxíku) odbočoval vlevo těsně před tramvají. Pak vylez na řidiče tramvaje udělal takový gesto rameny (jako „no co no, tak jsem tam vjel no…“) otevřel motor a preventivně ho vystříkal práškem…

Lamalam

U sestry v Mostě jsem zažila srážku tramvaje s osobním autem.

honza19hk

já sosobně ale při sněové kalamitě v roce 2009, jsem tahal z příkopu jeden linkový autobus na druhým.Hlavně dětem se líbilo tahání autobusu vojenskou tratrou 813 8×8, ovšem také proto že nemuseli tak brzy do školy. cestou do další obce jsem potkal autobus co tam byl zapadlý už od minulého dne.Jinak vzhledem k tomu že po městech považuji jako nejlepší dopravu na kole tak s MHD zkušenosti nemám.