Avatar uživatele
sesednizkola

Zažili jste nekdy nehodu MHD?

Zrovna vzpomel jsem si, jak mi moje mamka asi pred peti lety vypravela, jak nekdo skocil na Novych Butovicich pod metro, kdyz ona jela v tom metru. Zrovna jsem tu dnes jel. Hrozny. Zazili jste nejakou nehodu v MHD?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? briketka10, marci1 před 2980 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Jo, jednou mě v autobusu lehce poblil jakýsi mladík. Kupodivu nebyl ožralý, strašně se mi omlouval a hned vystoupil. Tak jsem to nechal být.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
terry

V MHD ne, ale v meziměstském busu a vlaku ano.
Vlak srazil člověka na kolejích a busu se vysypalo přední sklo. V listopadu :'(

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
marci1

Bohužel ano. Jela jsem v tramvaji, objížděli jsme kolem vlakového nádraží a než zraněného ( člověka, který již nežil) přikryli, viděla jsem hodně krutou nehodu, zraněný měl viditelně poškozený mozek. Bohužel se takové věci dějí a je to velmi smutné. ☹

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

Jen jednou.
Jela jsem autobusem domů a bylo tam ÁRO a poldové
čekalo se na křižovatce. Byla na ní na maděru motorka
a kousek vedle se válela bota s kusem nohy fuj dodnes
to vidím, všude fleky od krve nic víc už asi toho nebožáka
naložili do sanitky – bylo mi ho líto a těch čumilů kolik tam
bylo a skoro všichni si tu nehodu fotilo ve snu by mě to
ani nenapadlo.
Večer v Regionálních zprávách o tom mluvili, že motorkáři
hazardují se svým životem a ukazovali záběry z Pardubic.
Byla v nich vidět ještě pomačkaná přilba, která nebyla z
autobusu vidět.

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

Jo, naštěstí bez fatálních následků…
Jel jsem v kloubovým autobusu vzadu. Na křižovatce odbočoval vpravo a na kraji křižovatky nějakej debil měl zaparkovaný auto. Tak jsem krásně viděl jak projíždíme kolem toho auta, jak autobus zatáčí, jak se zadkem k tomu autu blíží, sem si říkal že to snad musí i autobusák vidět… no neviděl… Tak jsme to auto sejmuli. Od volantu se ozvala slova kvůli kterým by mně tu ten příspěvek smázli, a otevřeli se dveře abysme zbytek mohli dojít po svých (20m před konečnou)

A pak jsem jednou viděl tramvaj sejmout OA. Nějakej trouba (myslím že v taxíku) odbočoval vlevo těsně před tramvají. Pak vylez na řidiče tramvaje udělal takový gesto rameny (jako „no co no, tak jsem tam vjel no…“) otevřel motor a preventivně ho vystříkal práškem…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lamalam

U sestry v Mostě jsem zažila srážku tramvaje s osobním autem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

já sosobně ale při sněové kalamitě v roce 2009, jsem tahal z příkopu jeden linkový autobus na druhým.Hlavně dětem se líbilo tahání autobusu vojenskou tratrou 813 8×8, ovšem také proto že nemuseli tak brzy do školy. cestou do další obce jsem potkal autobus co tam byl zapadlý už od minulého dne.Jinak vzhledem k tomu že po městech považuji jako nejlepší dopravu na kole tak s MHD zkušenosti nemám.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek