Georgo2010

Zavděčili by jste se partnerce při darování nějaké erotické pomůcky?

Nejlepší odpověď
anonym

Ne, nemám partnerku.

Další odpovědi
anonym

Partnerku nemám,ale trapas jsem zažila 2×.Poprvé když jsem obdržela před mnoha lety akreditaci na zahájení prodeje v jednoom z prvních sex shopů u nás a jako dárek jsem obdržela vibrátor.O ne­použitém předmětu později prohlásil můj známý -lékař psychiatr,že je anální.Považovala jsem za vtipné darovat jej svým přátelům žijících na samotě s patřičným komentářem.Byli zrovna tak nepoučeni jako tehdy já a ona přítelkyně se domnívala,že TO k ní dojde a uspokojí ji.Když byla seznámena s holou pravdou,prohlá­sila,„že je to o tenisový loket“ a vibrátor skončil definitivně zapomenut na skříni.Druhý případ byl horší,neboť jsem jeho aktérkou byla já sama.Zakoupili jsme kolektivně jeden takový k narozeninám kolegyni jako rádoby vtipný dárek.Já byla pověřena zakoupením a jelikož jsem poté šla na hokejový zápas,netuše,že budu podrobena prohlídce.Celá fronta za mnou -většinou chlapů,se bavila když jsem musela dokázat,že podezřelý předmět není lahev alkoholu ale…Málem jsem se propadla hanbou.Takže radím-s takovými dárky opatrně a když už,tak nákuppo dohodě a ve dvou!…:D

iceT

Jsem se schválně zeptala doma.
Můj chlap na otázku odpověděl"A zav­děčila by ses mi,kdybys mi darovala umělou …?"
Moje odpověď zněla ne,takže by se mi taky nezavděčil nějakou umělotinou.Myslím si,že náhražky,byť myšlené jako dárek by si někteří lidé mohli špatně vyložit.

IK

Dostala jsem od svědka mého muže jako svatební dar elegantní vibrátor. Nejen že jsem nepochopila na co to je a nikdo mi to nechtěl říct, až když se svědek opil a předvedl taneček s dotyčným předmětem, ale také zřejmě díky obrovskému trapasu který jsem já vyřešila tak že jsem si dáreček neodnesla a oni se k nám již nikdy neodvážili, můj muž ztratil nejlepšího kamaráda 🙂 nedoporučuji to, to je i lepší dát partnerce poukaz na nákup, ale sexshop bych také nedoporučovala, leda by muž díky finanční situaci probral s ženou že ušetřit za Viagru je už nevyhnutelné 🙂
Doplňuji:
asi by se chlap zavděčil kdyby partnerce darovat okovy, bičík a pod 🙂 ale nevím zda by pak nebyl překvapený jejich šíří využití 🙂

zzzzz

Raději ji kupte nějaký šperk, ten vždy zabere.

anonym

Tak to nevím, měl bych strach, aby mi to nestrčila někam :).

Amie

Růže jsou ejleší. Sice za nevydrží a jsou drahý, ale potěší.

Michálek1245

Záleží na tom, jak máte ten vztah nastavený. Některým ženám stačí třeba sexy erotické spodní prádlo, jiné potřebují velkého černého… no, to je jedno. 😁 Jako já jsem spíš na ty decentní věci, ale už jsem nám domů pár věcí pořídil. Naposledy pro manželku ke svátku a musím teda říct, že z toho měla poměrně radost. Takže ano, zavděčil jsem se. 🙂

SuzanKa

Používám na to tady ten sprej, ale jich samozřejmě víc www.e-kondomy.cz/lu­brikacni-gely/desinfekcni-pripravky/fifty-shades-of-grey-cleansing-sex-toy-cleaner-100ml

Sonka Pop

Já jsem si na e-kondomy ted to samý objednala. Ale zatím nic, protože čekáme na vánoce :)

SuzanKa

No a jak teda? Už jste to zkusili? A dobrý?

Pajka.111

Tak to já jsem momentálně spokojená s eshopem www.e-kondomy.cz hlavně díky tomu jaký mají výběr ale taky posílají balíčky diskrétně takže nikdo z baráku včetně kurýra nepozná co si objednávám. Jiné eshopy to tak nemají a trhla jsem si tím tak dobrý trapas

Sonka Pop

Aha, super, díky moc :) Já se tam mrknu. Snad bychom si tam s manželem mohli něco vybrat…

XenieRo

Jeee, holky, ten muj chlap je třeba vysazený na sexy prádlo úplně vysazenej. Sám mi ho kupuje a musím říct, že má teda faaakt dobrej vkus :) Sey prádýlko jen doporučuju, je to skvělý roptýlení.

Pajka.111

No jasně! Víš, jak udělá radost vibráto? A to myslím vám obou :) Fakt, dej na mě :)

SuzanKa

Hele, kde ty vibrátory kupuješ? Normálně v sexshopu? Tam ale nemají moc dobrou nabídku, že? Docela omezenou, ne?

Pajka.111

Jasně, normálně na netu. Nejraději mám shop https://e-kondomy.cz/. Tam mají neskutečný výběr snad všeho, na co si vzpomeneš. Mají tam i kondomy, lubrikanty, vibrátory, sexy oblečky. Ale taky tam mají nevšední věci, jako jsou šukací stroje a tak podobně. Hele, mrkni tam, jsem si jistá že tam si stopro vybereš.

Pajka.111

Aha, super, díky moc :) Já se tam mrknu. Snad bychom si tam s manželem mohli něco vybrat…

Sonka Pop

Jako sexy obleček nebo kostýmek můžu jen doporučit. U mýho chlapa je to jako červený praport a býka. Stačí o tom jen mluvit a je jako utržený ze řetězu. Pokud někdo stále váhá, doporučuji zahodit stud a opravdu to zkusit :) Jinak pokud byste nevěděli,, kde koupit, doporučuji shop e-kondomy.cz

pavla233

já jsem dostala dárek od svého přítele, vibrátor 🙂 byla jsem docela překvapena, vím že mi ho koupil v tomto e-hopu http://www.sexshop-erotic.cz/www-sexshop-erotic-cz/eshop/1-1-Vibratory, od té doby společně si zpestřujeme náš milostný život

anonym

Vibrátor je super nápad. Ten asi své přítelkyni koupím k narozeninám. Dík za tip. K vánocům ode mně dostala venušiny kuličky, které jsem kupoval tady https://www.e­roticsexshop.cz/ a byla z nich nadšená. Myslím, že ten vibrátor by jí také udělal radost. :)