Jiří Babka

Zastupuje někdo hubenou veřejnost?

Každou chvíli slyším nebo čtu, že někdo zastupuje širokou veřejnost. Já k té široké rozhodně patřím, takže se necítím poškozen, ale jak jsou na tom hubeňouři?
Ano. Stejně jako elkon nemám co dělat, tak blbnu🤣

Odpovědi
elkon

Nemáš co dělat?

da ny

My hubeňouři jsme tam stejně, jako ti akorát nebo tlouštíci. 😉
Také patřím k široké veřejnosti.
Ta druhá, menší strana bude třeba „užší“ veřejnost :), menší/malá část veřejnosti. Mohou tam klidně být i tlouštíci.
Čeština je úžasná, květnatá mluva. I mně dává někdy zabrat. No, nikdo není dokonalý. Já též ne. 😉

marci1

Hubeňouři se prostě musí smířit s tím, že patří k široké veřejnosti, i když nejsou širocí!
😄