DDarent

Zastaralý systém

proč máme ve škole starý word 2003??? já vim že školství namá prachy......(má prachy ale ty dou na jejich účty)......všude na jiných školách už mají 2010 a my máme tuty, co už nikdo nechce......ptam se proto, protože sem se všechno naučil v 2010 a mam to uspořádaný podle sebe, a ve školejl jsm dostal 3, protože jsou úplně rozlislšný......si myslim že až vypršej licence na XP, tak ho tam ještě budou mít.....sem nejlepší na elektroniku ze třídy a jedek kluk, co ani neví jak se píše windows (napsal windous xD <ne, neďelam si srandu>) dostal 1......... informatika by měla probíhat online přes kamery...... v programech , který nejsou eště z dob husitských válek.......
Doplňuji:
Nepiště my votom, že neumim psát, protože když něco píšu na mobilu, tak to posobě nečtu.....
A je docela obtížný trefit se na kapacitním displeji s virtuální quyetry klávesnici… Když píšu na mobilu, tak si čtu jenom klanový zprávy pro ostatní… Já nevim, proč bych si měl stahovat WORD 2003, když je to nelegální… že je k smíchu, že sem v něčem nejlepší??? Napiš my sem, jakej je rozdíl mezi nativní virtualizací a paravirtualizací, aniž bys použil internet.....(Gno­sis). Ale pořád sou lepší programy… Třeba sem se všechno naučil v Presentations X5, a dělam pro Hráče v Multiplayeru (klan má 60 lidí) prezentace jak začít, aby se jim zvedala úroveň co nejrychlejš (začátečníci). Mam nejlepší Hardwarový i Softwarový vybavení ze všech co znam osobně…
A ted k tomu hlavnímu- Já vim, že je to skoro stejný- 2010 a 2003, ale Já mam stažených strašně doplňků…(jak grafických, tak i s novými možnostmi a totálně lepšímy funkcemy).
Zároven sem se pořád nedozvěděl proč máme starý systémy......­.(Mymochodem, když sem na myších unás v počítačový učebně, tak mě potom 2 hodiny bolí ruka…Přece jenom rozdíl mezi myší za stovku a speciální myší pro hraní s ergonomií pro profesionáli je velkej rozdíl).

Odpovědi
RomanP

Pokud umíš profesionálně ovládat Microsoft Office tak je jedno jestli máš verzi 2003, 2007 či 2010. Já dělal zkoušku ECDL na Office 2003 a nyní mám v kompu verzi 2007. Základ je stále stejný jen verze 2007 a 2010 je přizpůsobena na vyšší pracovní pohodlí uživateů.

mosoj

Až se něco naučíš tak ti bude jedno jaká verze Office je v počítači. Jedině že by jsi potřeboval něco, co v nižží verzi není , ale to zatím myslím nehrozí.
Trochu skromnosti neuškodí nikomu.
Doplňuji:
Fakt, většího vejtahu těžko pohledat !!

gnosis

pokud ti dela problem splnit stejny ukol v 2003 a 2010, stahni 03 a uc se v ni, nevidim problem. a uz nikdy nepis, ze jsi v necem nejlepsi, je to k smichu. obzvlast kdyz ti tvuj matersky jazyk dela takovy problem:p

anonym

na to je jednoduchá odpověď státní instituce jsou zadlužené, a i kdyby měli peníze na rozhazování, pak ten NEJHORSI zpusob jak by jich mohlo vyuzit je vyhodit je oknem rovnou do dalsi zbytecne verze office nebo windows, zadny prinos oproti verzi 2003 v novych verich nevidim. Vy snad ano ? pochybuji … kromě toho že microsoft přešlapuje na místě a občas změní uspořádání ikon, reálný přínos není žadny.

anonym

office 2003 není zastaralý, plně postačuje, jmenujte jediny ukol, ktery verze 2003 nedokaze splnit.