Avatar uživatele
Danina65

Zasáhla vás nějaká mohutná volební kampaň, nebo máte pocit, že žádné volby nebudou?

Upravil/a: annas

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, Drap, briketka10 před 2380 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Nebýt toho, že jsem byl včera v Praze, kde se činili nějací dva šašci se šlapací rikšou, tak jsem nic nezaznamenal. Zatím ticho po pěšině.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Roman71

Jak už tady někdo napsal: „Kdyby volby něco vyřešily, zakázali by je.“

Co se týká vlády, mám jasno. Očekávám takovou vládu, která se bude skutečně o lidi zajímat a bude celosvětově řešit narůstající problémy, dokud je všechny nevyřeší. Takovou ale na volebních kandidátkách nikdy nenajdu. Respektuji vládní uspořádání, které má své relativní nadřazené postavení, ať už tam je (nebo bude) kdokoliv.

Občas nějaký volební slib zahlédnu, ale že by to se mnou něco dělalo..

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hapiky

Zásah dostaneme až po volbách. Bude to trest za to že nechodíme(te) k volbám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dubraro

Zasáhla. Jako pěst do žaludku. Je mi na zvracení … ze všech stran shora dolů a zprava doleva.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Zatím ne. Těžká munice teprve přijde

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

Ne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
independent

Zásah dostaneme až po volbách. Bude to trest za to že chodíme(te) k volbám.
Pokud volit půjdeme dáme jim najevo že s jejich praktikami souhlasíme.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Mám pocit, že žádné volby nebudou.
Ač bydlím téměř v centru Prahy, bydlím zde
„v jakémsi stínu“, kampaně sem nedoléhají.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Klaproth

Mě osobně nezasáhlo nic, ale třeba aféra s dotacemi na Čapí hnízdo je předvolební kampaň jak vyšitá.

Upravil/a: Klaproth

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
neznaboh

To ještě přijde, nebojte.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
orestez

Mám silný pocit, že sociální inženýrství protknulo všechny cesty člověka. Různé ankety nebo kampaň Jak byste hlasovali. Prostě jsou to tajné volby a není důvod měnit mínění voličů. Dávali něco v televizi?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Arne1

zatím mi nikdo koblihy nenabízel

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Tarzan

Volby budou, ale opět prd platné, nikdo nepřináší změnu k lepšímu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jiri Linhart

Volby budou ! Normalniho cloveka nejaka Predvolebni kampan zasahnout ani nemuze ! Dyt jsou tam jedny a ty samy ksichty a jedny a ty samy partaje,co se jen stridaj u koryt a jejich nesplnitelne sliby zname vsichni ! Sajraj volit nebudu !

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
richardad

Já jsem měl prvně pocit, že nás Andrej Babiš zradil a nesplnil, že se tu bude chtít žít i našim dětem. Jenže to zavinili socani v koalici, kteří táhli čehý.

Prohlížel jsem kandidáty, kteří by se mohli postavit Babišovi. Jenže ti jsou slabí. Museli by se spojit se socany a vznikla by další rozhádaná koalice neschopná čehokoliv dosáhnout.

Proto jsem zkousl Babišovy přešlapy jako je EET. Když bude Babiš dostatečně silný, zatočí s odolnou korupční hydrou, která vysává tuto zemi.
Buď teď nebo nikdy. Babiš má peníze, ale touží po uznání. Tak věřím, že přece jen něco málo udělá i pro blaho občanů.

On třeba má jasnou představu jak změnit řízení na radnicích, aby rozhodovali představitelé, kteří nesou zodpovědnost. Ne jak funguje současný pozůstatek komunismu, když rozhodují různí přísedící, kteří za nic neodpovídají.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tobby

Kampaň už běží, hlavně prostřednictvím Zemana. A když čtu dole tu diskusi, je mi z těch lidí smutno. Protože s takovými postoji (až na čestné výjimky), budou na politiku nadávat až do smrti, nejen své, ale i jejich potomků. Kdo nechodí k volbám je buď lenoch, nebo pitomec.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lota

Přijde mi, že si nejde nevšimnout, že se blíží volby.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek