zjentek

Zasadili byste si kytky do pneumatik?

Ojeté pneu s hlínou v záhonu či na verandě.

Nejlepší odpověď
redy

Ani náhodou, už jsem to viděla a je to hnus.
Pneu nezachrání ani nejkrásnější kytka, prostě gumy na zahrádku nepatří ☹

Další odpovědi
briketka10

Tak to ne.
Není nad pěkný velký květináč :)

Kepler

Doma ne, ale před vlastním pneuservisem – jediné řešení!

Dochy

Tak v době kdy bylo pneumatik po světě ještě málo to mohlo být originální. Teď je to jen odpad a kdo by si to dával do zahrádky.

marci1

Ne. Pneumatika a kytky podle mého názoru k sobě nejdou. 🙂

hapiky

Je to o vkusu, ale dobré je pneumatiku nejdříve sundat z auta.

Danina65

jj, ale to se bavíme o dobách rozvíjení socializmu, a nabídek bylo málo, lidé improvizovali­.Děsily mě takové ty natřené pestrými barvami a v tom nějaké pěkné kytičky, které se zoufale snažily zvítězit.A pa­matujete ty kovové ploty, které se vyráběly z toho, co táta znárodnil v práci?Roxory a v tom kolečka, čárky a jiné tvary

dubraro

Zvolil bych vkusnější nádobu.

zjentek

Ploty ;DD pamatuji. Ale ty jsou, na rozdíl, ještě celkem koukatelné a podobně jako pneu v záhonu nesmrtelné- tedy aspoň tady u nás se drží dobře v hojném počtu.