Kepler

Ne, ani by mě to nelákalo. Zato občas v létě vidím cyklistky rafinovaně polooblečené, a to je mnohem hezčí pohled.

Další odpovědi
Drap

Ne a ani po tom neprahnu. K čemu je to dobré?

ivzez

Naštěstí ne.

Kryšpín

No je to nádhera i když ta první má vnady jak by je zapoměla na věšáku, hlavně zda nejede na Hrad blýsknout se před presidentem

led

Sú to ľudia, ktorí nerešpektujú isté zásady správania sa na verejnosti.
Ale čo je horšie, hazardujú so svojim zdravím
nekryté telo zachytáva „prach ciest“, v prípade kolízie (snáď okrem cyklistu v klobúku, na obrázku v odkaze) nemajú ani čiastočnú ochranu svojho tela voči úrazu.
Kepler správne pripomína, že ľudské telo je krásne, keď rafinovane čosi skrýva a odhaľuje.

Mc Merkurion

… co je na tom pěknýho, zajdi v létě na koupák, a uvidíš lepší … nebo jsi myslel ty pány ???

hapiky

Drap: Nelze se neustále ptát: K čemu je to dobré. Senzace, zábava apod. dělá život řekněme zajímavější, nestereotypní či senzačnější. I dobrá hloupost umí rozesmát. potěšit…