Kepler

Zapomněli jste si někdy vypnout telefon třeba před koncertem?

Považujete to za velké faux pas, když pak zazvoní?

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Nezapomněl.
Ano je to velké faux pas.
https://www.no­vinky.cz/koktej­l/clanek/pianis­ta-prestal-uprostred-koncertu-hrat-kvuli-zvonicimu-mobilu-207797

Další odpovědi
marci1

Veeelké faux pas! Na koncertě, v divadle či kině ne. Bohužel jsem ho jednou zapomněla vypnout na pohřbu. Když jsem si to uvědomila, málem jsem dostala infarkt. Tryskově jsem ho vypnula, ale při představě, že by zazvonil … Teď si na to už dávám velký pozor! 🙂

zbyndo

Nerozmýšľam o vypínaní, pretože ho nikdy neberiem niekam,kde má môže rušiť,ba ani do lesa,na druhej strane musím priznať, že sa môže zísť, môjmu susedovi dokonca zachránil život,po napadnutí medveďom.

Malvína

Naštěstí ne. I u lékaře vypínám, dokonce i v MHD mi to přijde prostě blbý. Natož nějaké vystoupení nebo dokonce pohřeb! Z 90% dne mám zvuky pořád vypnuté. Hlavně kvůli Messengeru, protože mě pořad někdo nahání, a už je mi to občas protivné to neustálé cinkání 🙂 Na hovory mám zapnuté vibrace.

A za faux pass to považuji. Je to velmi nepříjemné jak pro dotyčného, tak pro okolí.

nyjono

Ještě se mi to naštěstí nestalo .A telef. nevypínám, tlumím jen veškeré zvonění a upozornění.
Také v restauraci apod.