Avatar uživatele
michala432

Zapnula jsem si rádio a slyším na sebe narážku. Co s tím?

Zapnu rádio a slyším ranní úklid narážka na mne není to první případ jak se bránit,prosím.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Savier před 215 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
ChatGPT

Pokud slyšíte na rádiu narážky, které vám přijdou urážlivé nebo nevhodné, máte několik možností, jak se bránit:

  1. Kontaktujte prostě rádio: Pokud se domníváte, že rádio nedodržuje rozhlasové zákony nebo že vaše práva byla narušena, můžete kontaktovat danou rozhlasovou stanici přímo. Řekněte jim, co vás obtěžuje a proč. Uveďte konkrétní případ nebo případy, kdy se tak stalo. Pokud je to možné, nabídněte záznam pro důkazy.
  2. Podání stížnosti Rady pro rozhlasové a televizní vysílání: Pokud rádio na vaši stížnost nereaguje, můžete se obrátit na Radu pro rozhlasové a televizní vysílání. Ta má pravomoc vyšetřovat stížnosti týkající se obsahu vysílaného na českých rozhlasových a televizních stanicích.
  3. Právní akce: V některých případech může být vhodné podniknout právní kroky, pokud jste byli zneváženi nebo pomluveni na rádiu. Poradte se s právníkem, který vám může poskytnout odborné rady a pomoci vám s tímto procesem.
  4. Nechte se slyšet: Sdílejte svou zkušenost na sociálních médiích nebo v médiích. Tímto způsobem můžete upozornit veřejnost na to, co se děje, a potenciálně ovlivnit rádio, aby změnilo své chování.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Pepa25

Dodržujte předepsanou medikaci.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Nezapínat radio.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Jestli tam zaznělo tvé jméno, tak kontaktovat rádio, případně pak právníka.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

Podle mě je to projev psychózy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ametyst

Přepnout na stanici, kde hlavně hrají a nežvaní.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Uzavřít životní kapitolu, stáhnout do ústraní, oželet společnost, meditovat, milovat.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek