Jsem kluk, ale zamiloval jsem se do jednoho herce. Poradíte, jak se z toho "vyléčit"?

Ahoj ... tak no ... jsem dejme tomu celkem normální 16 skoro 17 letý kluk co není tak úplně jako ostatní ... jsem na kluky ... konkrétně tedy jen romanticky ... jinak Asexuál ... ale mám takový drobný ... velký problém ... Povedlo se mi zamilovat do herce [David Tennant] hrál Doctora who ve stejnojmeném seriálu ... drží mě to už dlouho a ne a ne to pustit :'D Zkoušel jsem všechny rady ovšem nějak to stále nepomáhá ... nějaká rada[Co snad pomůže] ? .-.

Zamilování do herce .

Odpovědi:

Zlatý

Když to na tebe přijde, tak se oplachuj se studenou vodou

Pokročilý

Však ten pocit prežívaj, veď nikomu tým nič nerobíš, časom to prejde, keď príde niečo iné,alebo čakáš od toho viac?To by problém bol,zmier sa s tým,, že do tvojho života nepatrí, zaľúbenosť ako prišla,tak odide

Zlatý

Představ si, že bys mu měl napsat milostný dopis. Hrůza co? Tak to zkus využít pro to, abys zlepšil svou češtinu a písemný projev.

Zlatý

Skutočná láska je neliečiteľná. Podľa toho, ako a čo píšeš, si zatiaľ v otázke ľubostných vzťahov ešte "neukončený"
Ty si sa "zamiloval" do predstavy, nie do herca, ale do postavy, ktorú hral. V skutočnosti herec môže byť, a častejšie aj býva, úplne iný, než na plátne. Aj vďaka maskérom. Každý je svojský, nielen povahovo, ale aj výzorom a hereckú postavu stvárňuje podľa potreby aj zmenou vnútorných a vonkajších znakov.
Tá pravá láska ešte len príde a vtedy sa pýtať nebudeš nikoho, len svojho srdca.

Zlatý

Tak zamiloval, jo? No, až budeš mít všechny jeho obrázky obhoněné... pak to pustí!

Oni mně to pokrytci asi smažou, tak čti rychle, bo NIC JINÉHO ti nepomůže!

Bronzový

Navštiv psychologa.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 1350
Zlatý marci1 991
Zlatý quentos 706
Zlatý ivzez 704
Zlatý annas 664
Zlatý iceT 655
Zlatý hanulka11 535
Zlatý led 521
Zlatý zjentek 509
Zlatý panenka 488

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.