Zaměstnavatel mi dluží na výplatach přes 100 000 Kč.

Dá jenom něco a ostatní až bude mít.Táhne se to už rok. Býval to muj kamarad.

Odpovědi
Wareg

Mně zaměstnavatel dluží oproti Vam „jen“ 30 000 na odstupném. Od listopadu ´09. Okamžitě jsem dal věc právníkovi, spolu se všemi dokumenty. Právník vypracoval požadavek na „platební rozkaz“ http://www.prav­nik.cz/a/294/pl­atebni-rozkaz.html a zažádal o jeho vydání u příslušnému soudu. Mám na peníze a tím pádem na vydání „platebního rozkazu“ plný nárok, tak Vám, pokud jste na tom obdobně, doporučuji udělat obdobné. Sice se to v naší Česko-vietnamské republice potáhne nějakou dobu, ale rozhodně je to lepší, než čekat s rukama v kapsách a poslouchat výmluvy „až budu mít…“ !!!

standa

Vy máte v podstatě pouze dvě možnosti:

  1. buď se to potáhne ještě dalších 5 let a možná uvidíte 5–10 tis.Kč, podle toho jak vás exkámoš ukecá či nikoli
  2. nebo se budete TVRDĚ SOUDIT…, a že to vysoudit půjde, na to vemte jed

Ale na vás je to nejdůležitější, a to abyste se rozhodnul.

Něco mi říká, že ještě rozhodnut nejste.