e1232851@trb

Založili byste si bankovní účet jen kvůli bonusu?

Jak se např.: píše na tomhle blogu:

http://ingbank-bonus.blog.cz/1702/ing-konto-a-podilove-fondy-bonus-500-kc-300-kc

nebo:

http://mbank-bonus.blog.cz/1709/jak-ziskat-bonus-1200-kc-u-mbank

dle mně stejně klienti po obdržení bonusu účet zruší. Tak to pro ty banky nemůže být tak výhodné.

Pokud ne tak proč?

Nejlepší odpověď
Drap

Určitě ne.

Další odpovědi
ivzez

Ne.

aceg

Docela určitě ne, je třeba zvážit zda je účet a jeho poplatky výhodný sám o sobě i bez jakéhokoliv bonusu kterým vás zkouší marketing balamutit … zrovna mbank má zřejmě účty dostatečně výhodné i bez bonusů ale jsou na trhu i lepší, třeba Fio …

Emefej

Rozhodně ne!

mosoj

Jo klidně. U mBank jsem to už jednou udělal. Založil jsem po internetu účet sobě i manželce, za každého jsem vyinkasoval 1000 Kč a účet jsem zrušil.
Získal jsem celkem 2000 Kč. Co je na tom špatného ? Pořád lepší než se honit za máíslem.
Jasně že banky peníze nerozdávají, ale asi to funguje. Jsou to vlastně náklady na reklamu.

dudu

Rozhodně nedoporučuji. Banky vedou databázi klientů a o tzv. zašpiněných klientech se navzájem informují. Nejméně po dobu pěti let jim pak příp. úvěry /např. hypoteční/ poskytují dráže nebo vůbec je zcela odmítnou.

nyjono

Ne.
Jsou jiné, a výhodnější, způsoby, jsk si vydělat těch pár peněz.

autacek

Nevím, proč tady ten affiliate spam pořád visí.

mosoj

Zašpiněné klienty některé znám, ale v jiných výšinách!!!!!!