vencatrela

Proč kočky tak moc křičí při rozmnožování?

zajímalo proč kočky tak moc křičí při rozmnožování

Nejlepší odpověď
nyjono

Co to je za větu?? Nedává smysl. Zajímalo co, koho?
A navíc, kočky nekřičí při rozmnožování.
Hlasitý zvuk vydávají, když jsou připraveny k páření. Dávají tím najevo, že jsou k mání.

Další odpovědi
Drap

Koho to zajímalo? Otázka by měla končit otazníkem! To že jsou kočky při páření trochu hlasitější je pro ně naprosto přirozené. Dávají tím mimo jiné ostatním ze stejného druhu najevo co se bude dít a že je už obsazeno.
Jen tak na okraj .i některé jiné druhy jsou při páření hluční. Dokonce i někteří lidé.

dubraro

Divoce žijící kočky žijí samotářsky a mají poměrně velké revíry = obvykle jsou daleko od sebe. Hlasitými zvuky dávají najevo svou přítomnost a připravenost k páření.

Lurius

Řekl bych že je to kvůli ostnům na kocourově penisu ;)
https://www.go­ogle.com/sear­ch?q=cat+penis+spi­kes&tbm=isch&ved=2a­hUKEwiQ9NXntLbrAh­WCgKQKHUv8AWIQ2-cCegQIABAC&oq=cat+p­enis+spikes&gs_lcp=C­hJtb2JpbGUtZ3dzLXdpe­i1pbWcQA1CYQViX­SGCCSmgAcAB4A­IABxgGIAaIFkgED­Ni4xmAEAoAEBwA­EB&sclient=mo­bile-gws-wiz-img&ei=pQtFX9CNHIK­BkgXL-IeQBg&bih=622&b­iw=414&prmd=iv­sn&rlz=1CDGOY­I_enCZ865CZ865&s­afe=off&hl=cs

Arne1

Lurius má pravdu. Zase jsem o něco chytřejší (i když je to informace která mi je k ničemu).

Citace:
Také jste někdy slyšely „řvát“ kočku, když se mrouská? Věřte mi, nebylo to blahem. Kočka si totiž při sexu moc slasti neužije. Kocour má poměrně tvrdý penis kuželovitého tvaru s ostny, které směřují zpět. Po pohlavním styku, když své nádobíčko vytahuje zpět, se tyhle ostny zaseknou do kočičí pochvy a vytahování je pro kočku velmi bolestivé. Ta bolest má ale svůj význam. U kočky totiž vyvolá ovulaci.

Zdroj: https://proze­ny.blesk.cz/cla­nek/pro-zeny-volny-cas/282946/6-sokujicich-veci-ktere-jste-o-sve-kocce-nevedeli.html