Avatar uživatele
vencatrela

Proč kočky tak moc křičí při rozmnožování?

zajímalo proč kočky tak moc křičí při rozmnožování

Upravil/a: annas

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Arne1 před 1354 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
nyjono

Co to je za větu?? Nedává smysl. Zajímalo co, koho?
A navíc, kočky nekřičí při rozmnožování.
Hlasitý zvuk vydávají, když jsou připraveny k páření. Dávají tím najevo, že jsou k mání.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Koho to zajímalo? Otázka by měla končit otazníkem! To že jsou kočky při páření trochu hlasitější je pro ně naprosto přirozené. Dávají tím mimo jiné ostatním ze stejného druhu najevo co se bude dít a že je už obsazeno.
Jen tak na okraj .i některé jiné druhy jsou při páření hluční. Dokonce i někteří lidé.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dubraro

Divoce žijící kočky žijí samotářsky a mají poměrně velké revíry = obvykle jsou daleko od sebe. Hlasitými zvuky dávají najevo svou přítomnost a připravenost k páření.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lurius

Řekl bych že je to kvůli ostnům na kocourově penisu ;)
https://www.go­ogle.com/sear­ch?q=cat+penis+spi­kes&tbm=isch&ved=2a­hUKEwiQ9NXntLbrAh­WCgKQKHUv8AWIQ2-cCegQIABAC&oq=cat+p­enis+spikes&gs_lcp=C­hJtb2JpbGUtZ3dzLXdpe­i1pbWcQA1CYQViX­SGCCSmgAcAB4A­IABxgGIAaIFkgED­Ni4xmAEAoAEBwA­EB&sclient=mo­bile-gws-wiz-img&ei=pQtFX9CNHIK­BkgXL-IeQBg&bih=622&b­iw=414&prmd=iv­sn&rlz=1CDGOY­I_enCZ865CZ865&s­afe=off&hl=cs

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Arne1

Lurius má pravdu. Zase jsem o něco chytřejší (i když je to informace která mi je k ničemu).

Citace:
Také jste někdy slyšely „řvát“ kočku, když se mrouská? Věřte mi, nebylo to blahem. Kočka si totiž při sexu moc slasti neužije. Kocour má poměrně tvrdý penis kuželovitého tvaru s ostny, které směřují zpět. Po pohlavním styku, když své nádobíčko vytahuje zpět, se tyhle ostny zaseknou do kočičí pochvy a vytahování je pro kočku velmi bolestivé. Ta bolest má ale svůj význam. U kočky totiž vyvolá ovulaci.

Zdroj: https://proze­ny.blesk.cz/cla­nek/pro-zeny-volny-cas/282946/6-sokujicich-veci-ktere-jste-o-sve-kocce-nevedeli.html

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek