Avatar uživatele
vandamme

Zajímalo by mně, zda někdy vynaleznem takové technologie, ze zjistíme co je na konci vesmíru.Je jistě ze konec existuje

Ale furt se rozpina a na konec nevím jak by se dalo dohlédnout čí odletět až budeme umět lítat rychlostí světla skrz cervi díry. Co myslíte vy?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 2024 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
gecco

Podle současného stavu poznání rychlostí světla létat nelze...
;-)
O zbytku spekuluje sci-fi...

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
BANAN93

myslím že dřív lidstvo vymře i když za současné rychlosti vývoje by to nemuselo být až tak dlouho, ale to nás právě možná zničí :D (když si vezmu že před 4-5 generacema nebylo skoro nic :D )

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
JájsemRaibek

Konec vesmíru to nevím, ale mám trošku jinou představu.
Co když žádný vesmír není, co když je čas jen nějakou jednotkou, ale někoho jiného?
Určitě i ty, ale jako děti jsme si hrály a měly svůj svět. Ano, takový ten svět, kde z kostiček bylo postavené město, vojáčci a další věci. Celé odpoledne jsme si dokázaly hrát.
A co když existuje někdo, kdo si hraje s náma. Jiná forma života a my jsme jen malinkej organismus, který je naprogramován k tomu co děláme. A jeho čas na hru, je zcela jiný než ten náš. Jemu běhne minuta a nám století.
A v určitý moment bude muset své hračky (nás) uklidit.
Ale ani to není jisté, jestli to tak je či není. Tak stejně nevíme co je na konci a jestli nějaký konec je a myslím, že se to stejně nikdy nedozvíme.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Má kruh konec? Nemá. Stejné to bude s povrchem koule a možná i s vesmírem, prostorem. My známe 3 rozměry, ale kolik jich existuje ve skutečnosti?A čím víc toho objevíme, tím více otázek se objevuje a čeká na odpověď. Možná jsme pro tebe nejdokonalejší tvorové, podle jiných můžeme být považováni za dotěrný a zbytečný hmyz, jako je moucha. .

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Podľa doterajších znalostí predpokladáme že Vesmír nemá koniec.
"Je jistě ze konec existuje" tvrdenie proti tvrdeniu. Na toto môžem odpovedať len slovami klasika tejto stránky: "Dokáž!"

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

na konci vesmíru je určitě moje hlava zevnitř, ale v jiným měřítku ..a všude kolem ní budou všechny ty ostatní hlavy (taky tvoje) jako nějaký galaxie ..je to jistě.. ;o

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lexx

hypotéza rozpínání Vesmíru platí dnes, za 100 let může být všechno jinak a budou kroutit hlavama co jsme to byli za joudové, jo a technologie pro transsolární lety nebudem mít (velmi pravděpodobně) nikdy

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Věda