ritero

Zajímá mě odpověď na otázku p. Je nutné platit stočné,když vlastním septik,který je pravidelně čištěn a vyvážen. Podot

Zajímá mě odpověď na otázku p. Je nutné platit stočné, když vlastním septik, který je pravidelně čištěn a vyvážen. Podotýkám, že zde není dostavěná kanalizace Moc děkuji

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Ne. Nejste povinen.

Další odpovědi
venkovan

Stočné platíte v odvozu ze septiku. Takže pokud vám obec platí odvoz, tak ano, pokud neplatí, za co byste měl podruhé zaplatit. Nicméně některé obce umí dělat zázraky, pokud si odsouhlasila jakousi vyhlášku, kde se nějaká taková povinnost stanoví, je nutné vyhlášku napadnou u krajského úřadu, případně u ministrstva vnitra, které to stejně předá kraji. Ale bývá to někdy účinnější.