MrSvoboda

Vyplníte krátký dotazník k mé bakalářské práci?

Dobrý den,
v rámci své bakalářské práce si Vás dovoluji oslovit a poprosit o vyplnění krátkého dotazníku. Dotazník je anonymní a jeho vyplnění Vám nezabere více jak pár minut.

Dotazník:
https://docs.go­ogle.com/forms/d/e/1FA­IpQLScErswtbA­baCUNto6g2QFR5ab­kotRlk-mRMIB7_lkbECxcu­IQ/viewform?us­p=sf_link

Moc si vážím Vaší pomoci a děkuji!
Martin

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… jo …

… nějak jsem si toho spojení „až už“ nevšiml, nebo že by už opraveno ???

Další odpovědi
quentos

Vyplnil jsem, ale:

  • máte tam na „skorobakaláře“ přímo ostudnou chybu: „Jak často nakupujete, až už potraviny, tak jiné výrobky?“

Žádné spojení „až už…, tak“ v češtině neexistuje. Říká se „ať už… či/nebo“ (a bez čárky před „či“/„nebo“).

  • jako skorobakaláři by Vám mělo být jasné, že do zdejšího POLE PRO OTÁZKU (výstižněji už se to jmenovat nemůže) se píše OTÁZKA a ne jen nějaká hesla.

Drap

máš to tam

jirka F

Také jsem přispěl.

Rokio

Vyplněno.

MrSvoboda

quentos, děkuji za upozornění. Jednalo se o překlep, kterého jsem si před zveřejněním bohužel nevšiml.
Ještě jednou děkuji všem za vyplnění.