belgik

Zadost o prominuti poloviny trestu zakazu rizeni. Co myslíte?

Dobry den,k 15.12 2010 mi byl ulozen trest zakazu rizeni v delce 6 mesicu.. 15.3 bych chtel pozadat prominuti poloviny trestu, ale nevim jak ma vypadat zadost o zkraceni,ma li nejaky dany obsah ci podobu,nebo zda je nekde mozne stahnout nejaky formular.
Predem diky za odpoved, s pozdravem
Ondrej Sykora

Odpovědi
greycell

zajděte na dopr.odbor příslušného mú, který vám papíry zadržuje a tam žádost přímo vypíšete. Musíte mít samozřejmně uhrazenou případnou pokutu.

Fidel

Pokud vám ho dali zákaz řízení, tak asi věděli proč. Čím méně nebezpečných řidičů je na silnici, tím lépe.