Avatar uživatele
22aa

Žádná hra ve 3d nereaguje, furt nějaký chybění dll nebo hláška „minimal feature not supported“. Co teď?

Dobrý den.
Mám problém s hraním nějaké 3d hry, nejde spustit.
Pořád to vyžaduje nějaký dll soubor nebo nějaký d3d, že není podporovaná hra, a nevím co ted.
Prosím, není to jenom na jednoduché hry pro malé děti?
Vaše 22aa.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 1631 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Odpoveď byla označena jako užitečná

Pravděpodobně vůbec nemáš v PC grafickou kartu která by dokázala knihovny VULCAN, OPENGL a DIRECT3D akcelerovat, … rady typu instaluj direct 3d jsou k ničemu pokud takovou grafiku nemáš a pokud ji máš tak se ti tyto knihovny automaticky instalují s ovladači grafiky takže je samostatně instalovat nemusíš.

Další možnost viz ivzez, možná používáš pochybně cracknuté verze s instalátory které prostě do systému nezavedou veškerý potřebný backend pro běh hry. Zkoušel si nějaké hry třeba na STEAMu ? Tam fungují ?

Upravil/a: anonym

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?22aa Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Pravo

https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Direct3D

nainstalovat direct 3d a pojede to všechno, bez toho nepojede nic
https://suppor­t.microsoft.com/cs-cz/help/179113/how-to-install-the-latest-version-of-directx

příště něco těžšího

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ivzez

Jsou to originální hry se zakoupenými licencemi?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
22aa

Já jsem to cracknul. Přece nebudu v krámě kupovat poškrábané staré cd nebo nové cd na 16 gb ram neboli kurvítka grafické karty. Přece.

před 1631 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

samozřejmě že nemusíš kupovat poškrábané staré cd, takhle se dne hry nekupují. Říká ti něco digitální distribuce ? Tzn nákup her například na STEAMu ? https://store­.steampowered­.com/ … kup si tam nějakou zkusmo v akci za dolar a dej vědět zda se ti ji podařilo rozběhnout. Často tam bývají i víkendové akce kdy je přes víkend nějaká hra dostupná zcela a zdarma. A rozhodně k tomu nepotřebuješ žádné CD ani DVD 🙂

před 1631 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
22aa

¨Jenže táta se bojí platit kartou. Vždyt ho znáš.

před 1630 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
22aa

A navíc dřív to šlo tak nevím co je natom složité načíst cracklou hru.
Tak je to nepodporovaná grafická karta.

před 1631 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
22aa

přes to mám direct x už nainstalovaný ale direct 3d nevím kde se dá stáhnout nikde sem ho neviděl.

před 1631 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
22aa

už mám i direct 3d nainstalovaný. co ted furt tam je nějakej error co mám teda hrát?

před 1631 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
22aa

Pošlu vám post a uvidíme…https://u­loz.to/file/he­O1ZfHKeAV9/vys­trizek-png

před 1631 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

No vidíš, ta chybová hláška to říká naprosto jasně, přesložím to do češtiny „Tvoje grafická karta GeForce 210 je už nemožně zastaralý vergl, na tuto hru prostě nestačí 🙂“ … kdyby to psali rovnou takhle lidi by z těch chybových hlášení nebyli tak zmatení.

před 1631 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

ale je možné, že jiné hry ti tam fungují bez problému, to se samozřejmě nevylučuje, jen s těmi novějšími budeš mít problémy protože tvoje grafika neumí ani DX11 natož novější.

před 1631 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
22aa

Uvidíme jestli zvládne fifu 14.

před 1630 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
22aa

Můj počítač dokonce zvládnul i moto gp 07 což znamená. Mám pravdu bylo to grafikou. Problém vyřešen alespon se starýma hrama. Mě napadlo koupit novou grafiku. Hezký den a děkuji tý starý hře jako test. Uzamknu odpověd díky tomu že už jdou i ty pořádný hry.

před 1630 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
22aa

Stačí stáhnout soubor pomalu.

před 1631 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby