22aa

Žádná hra ve 3d nereaguje, furt nějaký chybění dll nebo hláška „minimal feature not supported“. Co teď?

Dobrý den.
Mám problém s hraním nějaké 3d hry, nejde spustit.
Pořád to vyžaduje nějaký dll soubor nebo nějaký d3d, že není podporovaná hra, a nevím co ted.
Prosím, není to jenom na jednoduché hry pro malé děti?
Vaše 22aa.

Nejlepší odpověď
anonym

Pravděpodobně vůbec nemáš v PC grafickou kartu která by dokázala knihovny VULCAN, OPENGL a DIRECT3D akcelerovat, … rady typu instaluj direct 3d jsou k ničemu pokud takovou grafiku nemáš a pokud ji máš tak se ti tyto knihovny automaticky instalují s ovladači grafiky takže je samostatně instalovat nemusíš.

Další možnost viz ivzez, možná používáš pochybně cracknuté verze s instalátory které prostě do systému nezavedou veškerý potřebný backend pro běh hry. Zkoušel si nějaké hry třeba na STEAMu ? Tam fungují ?

Další odpovědi
Pravo

https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Direct3D

nainstalovat direct 3d a pojede to všechno, bez toho nepojede nic
https://suppor­t.microsoft.com/cs-cz/help/179113/how-to-install-the-latest-version-of-directx

příště něco těžšího

ivzez

Jsou to originální hry se zakoupenými licencemi?

22aa

Já jsem to cracknul. Přece nebudu v krámě kupovat poškrábané staré cd nebo nové cd na 16 gb ram neboli kurvítka grafické karty. Přece.

anonym

samozřejmě že nemusíš kupovat poškrábané staré cd, takhle se dne hry nekupují. Říká ti něco digitální distribuce ? Tzn nákup her například na STEAMu ? https://store­.steampowered­.com/ … kup si tam nějakou zkusmo v akci za dolar a dej vědět zda se ti ji podařilo rozběhnout. Často tam bývají i víkendové akce kdy je přes víkend nějaká hra dostupná zcela a zdarma. A rozhodně k tomu nepotřebuješ žádné CD ani DVD 🙂

22aa

¨Jenže táta se bojí platit kartou. Vždyt ho znáš.

22aa

A navíc dřív to šlo tak nevím co je natom složité načíst cracklou hru.
Tak je to nepodporovaná grafická karta.

22aa

přes to mám direct x už nainstalovaný ale direct 3d nevím kde se dá stáhnout nikde sem ho neviděl.

22aa

už mám i direct 3d nainstalovaný. co ted furt tam je nějakej error co mám teda hrát?

22aa

Pošlu vám post a uvidíme…https://u­loz.to/file/he­O1ZfHKeAV9/vys­trizek-png

anonym

No vidíš, ta chybová hláška to říká naprosto jasně, přesložím to do češtiny „Tvoje grafická karta GeForce 210 je už nemožně zastaralý vergl, na tuto hru prostě nestačí 🙂“ … kdyby to psali rovnou takhle lidi by z těch chybových hlášení nebyli tak zmatení.

anonym

ale je možné, že jiné hry ti tam fungují bez problému, to se samozřejmě nevylučuje, jen s těmi novějšími budeš mít problémy protože tvoje grafika neumí ani DX11 natož novější.

22aa

Uvidíme jestli zvládne fifu 14.

22aa

Můj počítač dokonce zvládnul i moto gp 07 což znamená. Mám pravdu bylo to grafikou. Problém vyřešen alespon se starýma hrama. Mě napadlo koupit novou grafiku. Hezký den a děkuji tý starý hře jako test. Uzamknu odpověd díky tomu že už jdou i ty pořádný hry.

22aa

Stačí stáhnout soubor pomalu.