Rokio

Zachoval jsem se v souladu s etiketou, když jsem dal přednost důchodkyni s berlema, i když šla vlevo?

Šel jsem po chodníku na pravé straně. Chodník byl celkem úzký. Mohli jít vedle sebe dva lidi. Naproti mě šla seniorka s holemi vlevo a starší pán vpravo. Nebyl to na 99,9 % manželský pár, ani je nanejvýše pravděpodobné, že se ani neznali. Ten stařík šel pak úplně jinak než ta starší dáma.

Já jsem se postavil bokem k seniorce a dal jsem dědovi přednost a pak jsem uhnul stařence.

Ta důchodkyně na tohle reagovala neutrálně. Nevypadala nijak nadšeně, ale také na mě nebyla naštvaná.

Odpovědi
elkon

Když se musíš ptát na takovou kravinu, tak to už ti těžko někdo pomůže.

cappuccino

Rokio, myslim si, ze jsi zapomnel napsat, co mela dotycna pani na sobe, zda mela cepici a rukavice a jak byl obleceny starsi pan vlevo? Taky nevime, jestli pani smerovala do lekarny nebo z lekarny a jak daleko byla zastavka autobusu? Byla silnice na leve strane nebo na prave? Jakou barvu melo zdivo domu, ktery jste mijeli a za jak dlouho si myslis, ze oba chodci dosli k cili? Byl na druhe strane ulice pes?
Kolik lidi se nachazelo prave na prechodu? A kam jsi vlastne sel?
Myslim, ze tohle vsechno jsou zavazne informace, ktere jsi nam nesdelil. My jsme totiz zvykli, ze nas informujes o sebemensi udalosti tvych vsechnich dnu. Vzdyt komu jinemu bys to mel napsat, kdyz ne nam!?:-)