Avatar uživatele
Rokio

Zachoval jsem se v souladu s etiketou, když jsem dal přednost důchodkyni s berlema, i když šla vlevo?

Šel jsem po chodníku na pravé straně. Chodník byl celkem úzký. Mohli jít vedle sebe dva lidi. Naproti mě šla seniorka s holemi vlevo a starší pán vpravo. Nebyl to na 99,9 % manželský pár, ani je nanejvýše pravděpodobné, že se ani neznali. Ten stařík šel pak úplně jinak než ta starší dáma.

Já jsem se postavil bokem k seniorce a dal jsem dědovi přednost a pak jsem uhnul stařence.

Ta důchodkyně na tohle reagovala neutrálně. Nevypadala nijak nadšeně, ale také na mě nebyla naštvaná.

Zajímavá 0 před 464 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
elkon

Když se musíš ptát na takovou kravinu, tak to už ti těžko někdo pomůže.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
cappuccino

Rokio, myslim si, ze jsi zapomnel napsat, co mela dotycna pani na sobe, zda mela cepici a rukavice a jak byl obleceny starsi pan vlevo? Taky nevime, jestli pani smerovala do lekarny nebo z lekarny a jak daleko byla zastavka autobusu? Byla silnice na leve strane nebo na prave? Jakou barvu melo zdivo domu, ktery jste mijeli a za jak dlouho si myslis, ze oba chodci dosli k cili? Byl na druhe strane ulice pes?
Kolik lidi se nachazelo prave na prechodu? A kam jsi vlastne sel?
Myslim, ze tohle vsechno jsou zavazne informace, ktere jsi nam nesdelil. My jsme totiz zvykli, ze nas informujes o sebemensi udalosti tvych vsechnich dnu. Vzdyt komu jinemu bys to mel napsat, kdyz ne nam!?:-)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek