verka

Začetli jste se díky otázkám?

Vyčetla jsem právě, že v Orsku mají problém. Z Gagarinova náměstí odstranili sochu Lenina, jelikož její úlomky padaly na kolemjdoucí. Nyní se dohadují, zda tam postavit sochu Gagarina, na kterou se nedostávají oovšem peníze. Zpráva je letošní. Pojďte, poradíme jim. Co by mohli mít na náměstí, zatím než tam dorazí Miroslav.

Nejlepší odpověď
9 řemesel

Navrhuji Miroslava s motorkou.Schválně co tam ukradnou dřív …

Další odpovědi
Miroslavst

Klidně si dejte na čas, protože jen vím, že to je daleko, ale nevím kolik.
Než tam ojedu na pincku, bude ze mě děduška :D

led

Navrhujem názov námestie Modrého blesku s 30m vysokým podstavcom pre Miroslavovu motorku Modrý blesk.

anonym

já bych tam dala Čajkovského v reflexní vestě

ten který je

Stejně ten Miroslavst má ale odvahu vám povim.Takovou dálku s tím vozíkem po těch jejich rozblácenejch cestách…