dust8

Zabírá na léčbu potniček potření sádlem?

Odpovědi
OSHO

Potření sádlem není běžnou léčbou pro potničky (jinak také známé jako odřeniny, škrábnutí nebo oděrky). V moderní medicíně se obvykle doporučuje dezinfikovat potničky čistou vodou a mýdlem a poté je pokrýt sterilním obvazem nebo náplastí, aby se zabránilo infekci a pomohlo tělu se zahojit. Pokud jsou potničky velmi hluboké nebo závažné, může být nutná lékařská péče.

Sádlo se tradičně používalo v minulosti pro různé účely, včetně péče o kůži, ale moderní medicína a léčebné postupy se od té doby změnily. Pokud máte otázky ohledně léčby konkrétního zdravotního problému, měli byste se poradit se svým lékařem, který vám poskytne nejlepší rady a doporučení pro vaši situaci.

elkon

Citace z webu: „Jako rychlá pomoc proti svědění a otoku se proto doporučuje postižená místa chladit. Léčebný proces mohou podpořit také pečující krémy na ranky se zinkem nebo křemelinou, stejně jako chladivé gely, např. s aloe vera. Zcela zahojit by se potničky měly nejpozději za pár dní“.

zjentek

Psím.

nyt foodle

Příspěvek smazán administrátorem.