vlastina

Žabí stehýnka,šneci-jaké máte zkušenosti s ochutnáním?

Nejlepší odpověď
Jahoda

Nejedla jse ani jedno a prozatím to ani nemám v plánu. Nebudu ale říkat „fuj“.

  1. najídlo se fuj neříká
  2. každému chutná něco jiného

Další odpovědi
panenka

Zatím jsem to nejedla,ale moji známí ano a prý to není špatný.

Michal

Žabí stehýnka jsou chuťově velmi podobné jemnému kuřecímu masu.Šneky si ani nepamatuju.Ale celé to je o předsudcích a úpravě.

Zdroj: 30let života v kuchyni

elektrikář

Šneky jsem ochutnal, nějak mně to nenadchlo chuť dělá jen ta omáčka. Máslo, česnek petrželka kečup.

flodur

K…a hoši guten tag -žaby nežeru