roxy52

Za týrání dětí-podmínka

Co si myslíte o tom manželském páru? Věříte jim,nebo ne? Já nevim. Na tom videu na mobilu byl jasný důkaz v jejich provinění, ale ostatní děti z jejich pěstounské péče mluvili jinak. Myslíte, že ty děti nemůžou být od těch manželů naočkovaný, aby mluvili v jejich prospěch?

Nejlepší odpověď
atriplex

Pokud člověk nečetl komplet trestní spis, nemůže hovořit o vině či nevině. Média nepodávají komplexní obraz a tudíž vaše otázka je irelevantní. Můžeme si o tom myslet co chceme, ale to neodráží realitu.

Další odpovědi
Fyona

Já když jsem to sledovala přišlo mi,že důkaz na mobilu je nahraný schválně.Nejde mi do hlavy,že by tolik lidí bylo domluveno aby mluvili v prospěch rodičů.Docela bych jim i věřila,neříkejte mi,že tolik dětí by si nevšimlo toho,že dochází k nějakému týrání.A co známí,sousedé atd…také se domluvily? At je to jak je,děti si umí někdy velmi vymýšlet.Mám děti dvě a vím o čem mluvím(píši).

anonym

Myslím,že to není věc víry.Bude to zřejmě o tom,že nikdo,kromě zúčastněných neví,jaké to je,vychovávat takové děti.Vím,že je to sakra tenký led,takové téma.Nemám,ani nemohu mít názor,nevím o tom vůbec nic.

HOMER

Většinou zprávy nesleduju,naš­těstí.Jestli si ale vzpomínáte na:Hradec Králové – Soud uznal Bohumila Kulínského vinným v kauze zneužívání sboristek Bambini di Praga. Uložil mu za to podmíněný trest tři roky vězení s odkladem na pět let.
Já myslím že mu stejně někdo rozbije hubu,jestli už to neudělali…

Zdroj: http://aktual­ne.centrum.cz/do­maci/soudy-a-pravo/clanek.phtml?id=60­3289