FikeCZ

Lze dostat za stravenky cigarety?

Tak jsem vám dneska ráno šel do Billy a pán přede mnou měl menší nakup, nějaky rohlík, salám atd. a ještě chtěl cigara, platil stravenkama a pokladní to bez problemu zaúčtovala k tomu… Toto se opravdu dá dělat? Anebo měl známé na pokladně? :D :D

Nejlepší odpověď
Lamalam

Pokud jsou cigarety jeho denní chléb…

Další odpovědi
gecco

Není to legální…
😉

anonym

někde to dodržují striktně, někde jim je to jedno. kdyby se v tom někdo hrabal, tak na účtence to bude vidět, kolik čeho a čím placeno. nakonec ať si za to koupí kdo chce co chce. je to benefit a navíc já osobně si ze stravenky skoro polovinu zaplatím sám. kupuji na to co mi prodají. cigarety ne, jsem jejich těžkým odpůrcem.

lexx

přes známost u kasy to jde, jinak chlast vč. piva a cigára odmítají platit stravenkama, myslím že je to blokováno příslušným pokladním software…asi jak kde

Kyta

To jde v poho,,proč tě to pohoršuje,,jsi v česku,,i u nás v obchodě to jde a nemám tu nikoho známého,,u po­kladny,,kšeft je kšeft,

Dochy

Jseš si jist, že platil POUZE stravenkama? Já mám pocit, žeprávě větší řetězce mají tyto podmínky už zapracované do pokladen… Pokud zákazník platí stravenkama, pak pokladna stravenky načte a kontroluje na jakou část nákupu je může použít… A pokud se nepletu tak jsem i viděl jak zákazník přestože platil nákup stravenkama tak igelitku si musel dokoupit za drobný a do hodnoty stravenek dokupoval nějaké žvejkačky…