Matiselis

Váš názor na obchodní řetězec Hruška? (Zejm. ceny)

Mám na mysli obchodní řetězec jako celek – takže např. ceny v porovnání s ostatními obchody = NE to, jak je (ne)příjemná prodavačka v konkrétní prodejně.
Prošel jsem několik webovek a našel jsem spíše stížnosti na obsluhu než nějaké obecné info typu ceny. Co se ale dívám na leták, tak to vypadá že s cenami je to asi tak na úrovni COOP (aneb dost bídně).
Ale třeba z mého rychlého, povrchního průzkumu usuzuji špatné závěry.

Nejlepší odpověď
zjentek

Když postavili a zprovoznili známé řetězce, do Hrušky na Prajské už moc lidí nechodilo, nemohli konkurovat. Nadnárodní nápoje, brambůrky, chutné omáčky a další ochucovadla dochucovadla, instantní jídlo, pivo zkoupené nadnárodními pivovary… nemohli konkurovat. Kup tolik a získej další kousek zdarma jako bonus bylo obvyklou praktikou, kdy řetězce de facto položily velkosklady Hrušky, Tenta- současný Coop, tuším tak nějak. Ovšem od r. cca 20 20, kdy tyto řetězce občanovi podle očekávání našponovaly ceny gzblití, je Hruška zase v pohodě (občanovi už i drahé přijde levné- pochválen buď řetězec v čele s Důchodcovským Kauflandem). Takže za mě- u nás Hruška cenově V POHODĚ. Rád tam zajdu, na gril seženu ČESKÉ kuře z jakož takož chovu, kelímek 12% smetany na vaření Hruška za 14.90 obsahuje smetanu Kunín, která v kelímku 12% smetany na vaření Kunín stojí v regálu hnedle vedle za 26.90 a tak různě a podobně. Dobré akce naskrz sortimentem včetně alkoholu. COOP je tady u nás v okolí v porovnání výrazně dražší než Hruška. Vím to, vím, bo tam zajdu a vidím. Dobře je to vidět například na českém nanuku- to se v COOPu chytneš za palici. Jinak regionální = zražší, automaticky, zejména v COOP. Jeden příklad za všechny, běžné řetězce vs. Hruška: Jehlavanka FIALOVÁ, 250g mletá vakuovaná- BĚŽNÁ cena v místní Hruška 99 kaček. Tatáž jehlavanka v Globu Bille Albertu Keymartu Kauflandu cca 150 kaček. Ostravsko Opavsko. Co dodat.

Další odpovědi
Kelt

Máme ve městě Kaufland, Billa, Penny, Albert a Hrušku. Do toho posledního chodíme velmi málo. Navíc jednou jsem si chtěl koupit něco k jídlu a nejblíž byla Hruška. Ta jediná měla v neděli odpoledne zavřeno, ostatní obchody mají otevřeno.

Run 3

There are many genres that you have played, but you might have overlooked one. Let's test it out right away! run 3

zjentek

Kelt, u nás na sídlišti OKD jede Hruška v neděli do 14 hod.