Frogman

Platíte někde stravenkami?

Napadlo mě, proč se prodejcům vyplatí přijímat stravenky, když oni sami platí provizi za to, že je vůbec přijímají…
Myslíte, že se ještě dlouho budou používat? :)

Hlasujte v anketě

Odpovědi
iceT

Ano

Přítel dostává v práci k výplatě jednu stravenku v hodnotě 70,– kč a lze ji využít jen v čistírně a v drogerii, takže si je schovávám, a utrácím je za domovní hygienu-čistidla, prací prášek apod.

jáára

Ano

Dochy

Ano

Je to svým způsobem reklama… ten co přijímá stravenky (obecně poukázky) má konkurenční výhodu nad těmi co je nepřijímají. Za tu výhodu něčím platí. Podobné je to s různými slevomaty apod.. Obchodník jim poskytne slevu za to že oni dodají zákazníky.
Osobně se mi tenhle směr podnikání moc nelíbí, ale co nadělám.

Edison

Ano

Těžko říct. Jde o to, kdy Bureš v záchvatu rozdávačnosti zruší daňové zvýhodnění, nedej bůh zdanění NÁHRAD (krádež) prosadí.