Rokio

Za které projevy duševně nemocných se zpravidla zavírá na uzavřené oddělení psychiatrické nemocnice?

Co musí takový psychicky narušený provést, aby se tam dostal?

Odpovědi
zjentek

Za protizakonné?

elkon

Neotravuj zde svými výmysly a zeptej se svého cvokaře. Otravuješ s tím stále dokola. Tak si vezmi k cvokaři nahrávací zařízení a pak si to pouštěj jako kolovrátek.

Drap

Za žádnou nemoc, pouze zasvé činy a to posuzuje pouze soud. A jak známo, rozhodnutí soudu nelze předjímat.