Rokio

Za které chování na škole se může dostat trojka z chování?

Můžete uvést příklady činů, za které je možné dostat trojku z chování na průměrné škole?

Nejlepší odpověď
annas

Nedá se to jednoznačně říct. Udělené sankce souvisejí s porušením školního řádu, který škola sestavuje. Za jeho porušení může být uděleno

  1. Napomenutí třídního učitele
  2. Důtka třídního učitele
  3. Důtka ředitele školy
  4. Druhý stupeň z chování
  5. Třetí stupeň z chování.

Při hrubém, případně opakovaném porušení kázně může žák dostat hned druhý nebo třetí stupeň z chování.

Přečtěte si, za které přestupky může být v jedné ZŠ udělena trojka z chování.

http://www.zs­.mestosmirice­.cz/files/cla-cz-111-147.pdf

Setkala jsem se s udělením dvojky i trojky z chování za neomluvenou absenci, podvody s omlouváním, krádežemi atd.