Avatar uživatele
JohnCreek

Za kolik Kč lze koupit Škodu Felicii ve slušné a spolehlivé kondici?

Na bazarech jsou Felcedesy od 2 tisíc až po třeba 25 tisíc. Zajímalo by mne, v jakém cenovém průměru se dá sehnat toto auto, jenž bude ještě roky sloužit. Naopak mne nezajímají polorozpadlé a vykotlané vozy, do kterých bude třeba dalších 15 tisíc investovat.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? peterd108 před 2019 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
aliendrone

Zapomeň na jakékoliv 20 let staré auto „ve slušné a spolehlivé kondici“ (a dokonce ještě z bazaru – OMG)!!! To spíš najdeš za humny v louži Rákosníčka. ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Je nejdříve třeba upřesnit, co to je slušná a spolehlivá kondice. Teprve potom se dá odpovědět.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
peterd108

Na co kupovat Felicii? Je to pojízdná rakev. Za slušné peníze si můžeš pořídit například novou Daciu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

… no ale: „polorozpadlé a vykotlané vozy, do kterých bude třeba dalších 15 tisíc investovat“ jsou přesně ta auta za: „od 2 tisíc až po třeba 25 tisíc“ … „auto, jenž bude ještě roky sloužit“ se koupit dá, ale určitě ne v bazaru, protože i kdyby ho tam náhodou někdo přivezl, okamžitě ho prodaj známým, příbuzným atd. a ne obyčejnejm zákazníkům …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
miroslav.bk

Moje Felicia (1.auto, cerstvy ridic) stala v bazaru 9900,–.

Mam ni rok a postupne probehla vymena spojky (nepridalo ji to, ze jsem byl cerstve po autoskole..), palivoveho cerpadla, uhliku alternatoru, zapalovaci civky, svicek, vika a palce rozdelovace.

U takovych aut, a zvlast z bazaru, je to vzdy „o nahode“ a stesti na kus.
Ceny dilu na Felicii jsou pomerne nizke, horsi je to s tim, ze jim pomerne rada rezne karoserie. To jak jednou „chytne“, je to zacatek konce. Trvale neopravitelne, jen se to vzdy na chvili zastavi.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek