zjentek

Za jakých okolností je vhodné odmítnout chirurgické odstranění apendixu a zvolit šetrnější metody, jako ledování a ATB?

Nejlepší odpověď
marci1

Za žádných okolností. Všichni lékaři se shodují na tom, že pokud zlobí, musí pryč.
🙂

Další odpovědi
elkon

Vymýšlíš nesmysly, při zánětu slepého střeva může jít o život. Pokud máš problém, je nutné poslouchat lékaře a nehrát si na chytrého. Všechny informace ti podá lékař, ne nějaký web.

zjentek

Lékaři bylo okolo 30 let a charakter předvedl takový, že bych podobný dítě nedokázal neposlouchat, i kdyby dělal cimbála na př. rádoby na Hradě. Tak arogantního slováka jsem za život nepotkal (jako mají na Fifejdách na chiře). Proto taky jsem podepsal reverz. A nebuď ze všeho posranej, elkone.