Lucík 2

Za jakou dobu mohu očekávat nástup do vězení po porušení podmínky?

Jak dlouho dopředu se o nástupu dozvím. Minulý týden policie odeslala k soudu zprávu o porušení podmínky. Co bude následovat? Děkuji za odpověď.

Nejlepší odpověď
Pepa25

Teď bude rozhodovat soud, případný nástup bude samozřejmě až potom. Jak rchle se k tomu soud dostane tu nikdo nemůže tušit …

Další odpovědi
nyjono

Na to by ti nelépe odpověděl nějaký právník. Těch tady mnoho není. Ty s žádným mekomunikuješ o tvých nepravostech?
Můžeš se zeptat třeba na té policii nebo u soudu. Předpokládím, že máš nějaký doklad s nějakým kontaktem na někoho, kdo ti na tvé dotazy odpoví.

Kelt

Daná věc se bude řešit. Všude existují nějaké lhůty, kdy se můžeš odvolat, bude se vše posuzovat, můžeš na soud napsat nějaké prohlášení, omluvu, vysvětlení, což může změnit situaci. A taky záleží, vo co go. Nějaké majetkové přestupky, krádeže, násilí. Běž se zeptat na policii, tam právníci jsou, třeba tam ti poradí, řekni, že toho lituješ, možná budou psát na ten soud a může ti to pomoct.

Kryšpín

Záleží občas jste-li obyčejný člověk či nikoliv na př. jako pan Janoušek, Dalík a další.

ivzez

Souhlasím s odpovědí Pepy25
→ nikdo z nás neví, kdy bude soud Váš případ řešit.