FlAsh_7

Za jak dlouho se projeví přibírání?

Dobrý den, za jak dlouho se může projevit přibírání?

Nejlepší odpověď
orwell

Záleží taky na tom, kolik ti je. Dobře si vzpomínám, že v době „-nácti“ jsem mohl baštit cokoliv, kdykoliv a v jakémkoliv množství. Nepřibral jsem ani ň. Když jsem šel na vojnu, vážil jsem 68kg měl jsem 68cm v pase. Nenašli na mě kalhoty, co by mi padly. Byla i poznámka, že jsem měl rukovat k manekýnkám. Tehdy jsem z toho měl docela mindrák, rád bych nějakou tu svalovou hmotu získal, příroda byla proti. Dnes řeším stav opačný a mindrák mám z panděra. Keplerovi stačí k přibrání podívat se na kremroli, mě už stačí jenom na ni pomyslet 🙂
Hele, netlač na pilu. Jako kluci jsme tehdy byli skoro všichni hubení, tlouštík byl výjimkou. Dočkáš se, začíná se to obracet většinou tak kolem třicítky, zpočátku pomalu a postupně to akceleruje ☹

Další odpovědi
Kepler

Ono jak u koho. Já patřím mezi ten typ lidí, kteří se jen podívají na kremroli a hned druhý den ráno vážím o 2 kila víc. Jinak přibrat o 5 až 10% je už pořádně znát – jak na vzhledu, tak na tělesné kondici.