Avatar uživatele
Kelt

Jak si co nejdéle udržet stav, že nemusím přijímat potravu ani vykonávat potřebu?

Jistě, jíst a pít se musí, stejně tak vykonávat velkou a malou potřebu. Potřebuji doplnit energii, proto něco musím sníst a vypít, podle činnosti, kterou provádím se to projeví na změně hmotnosti a pod. Co jíst a pít, kdy a jak, abych omezil cestu z pokoje do kuchyně a zpět a z pokoje na WC a zpět. Pracuji na směny 2 x noční, 2 dny volno, 2 x ranní 2 dny volno atd. Ráno jsem příšel z noční, spal od 6 do 11. Než se dostanu do stavu, že jsem schopen dělat to co chci a mám z toho radost, tak to trvá několik hodin. OK budu až druhý den ráno, kdy se vyspím v noci. Mám pocit, že mi chybí energie a nechci používat žádné prostředky v lékárně. Dá mi někdo radu, doporučení, informaci? Děkuji.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? aliendrone před 1753 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
elkon

Jednoznačně změnit práci, tak jak to popisuješ, budeš brzy bradou nahoru.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
nyjono

Zkoušel sis najít jinou práci?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zjentek

Na totok je dobrá meditace!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jáára

Někdo takhle nemůže fungovat. Osobně jsem s turnusama neměl problém. Ale ne každýmu to sedne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Časem se naučíš spát kdykoliv (a KDEKOLIV), když je možnost (po cca 1–3h). Bohužel pak už NEBUDEŠ spát nikdy „normálně“ – tedy např. 7h nepřetržitě a budeš podobně jako já připomínat zombie (a cítit je ještě hůř). Nespavost běžná potíž. Alespoň u mne to tak proběhlo. To víš, vždycky je něco za něco. :) MOŽNÁ – pokud je ten tvůj turnus pravidelný (z termínu turnus vyvozuji pravidelnost) by se z toho dalo nějak vykličkovat, ale s tím zkušenost nemám.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek