bolak

Za jak dlouho po tom co si lehnete usnete?

Nejlepší odpověď
anonym

Do čtvrt hoďky

Doplňuji:
Zpravidla si lehám jakmile jsem jako mátoha, ale někdy i nemohu usnout, tak se něčím zabavím a pokusím se znova zabrat.

Další odpovědi
tom004

Zaberu ihned

Někdy se nestíhám ani přikrýt. Lépe řečeno vlézt do kapny,ve které spím nejraději.

Damiana

Do pár minut

No, když se u bazénu na lehátku sluním, usnu zpravidla hned. Poznám to podle toho, že se mi začnou zdát jiné sny, než v klidu doma. Něco ve stylu chlapíka v pruhovaném svetříku s ohořelým tralaláčkem… Když spím dlouho, vypadám pak navíc jako Fifinka ve Vzpouře robotů… Když jsem náhodou doma, válím se v posteli skoro pořád, tak to bych i musela spát imrvére. Jenomže… já se nerozhoduji, že teď hned usnu, dost dlouho civím do tabletu, pak začnou někde Simpsonovi, tak ho odložím a obvykle zaberu už ve chvíli, kdy Burns při  Padla – nevěřícně klepe hodinkama…

anonym

Déle, čumění potmě na lustr je na denním pořádku

Doplňuji:
ne, že bych do toho lustru vážně čuměla, sle když cgci vážně rychle usnout, musím si číst něco absolutně nezajímavého, třeba reklamní letáky, nebo tak něco, pak to během čtvrt hodinky zabere, nebo si pustím telku, ale musím si tam naštelovat čas, jinak neusnu, rozčilovalo by mě, že když budu v nejlepším, budu ji muset vypnout, no to se ale zas proberu, takže načasuju a koukám,koukám a za chvíli už mám všechno rozmlžený…

anonym

Zaberu ihned

Ale silně to závisí na tom, zda jsem před tím požil. A pokud se zadařilo, tak nastává obrácený sled, usnu dřív než si lehnu.

Poklička

Do čtvrt hoďky

manon

Do čtvrt hoďky

Doplňuji:
Reklamace: Já chci hlasovat pro všechny čtyři možnosti a ještě pár dalších přidat :) Jak to mám udělat? Pokaždé je to totiž jinak :)

SonsyMite

Déle, čumění potmě na lustr je na denním pořádku

Usínám při poslouchání audio knih, momentálně Harryho Pottera 5

Nykki

Déle, čumění potmě na lustr je na denním pořádku

Doplňuji:
Říká se ,že čtení pomáhá,že potom jste unavení,ale mně to vůbec nepřijde,ba naopak…
Když nemůžu usnout,povídám si se svým imaginárním kamarádem-ale to jako fakt a potom to jakž takž vypadá lépe,ale stejně,pomáhá to jenom málo…

iceT

Do čtvrt hoďky

…jakmile zaujmu polohu ležícího střelce,a to se mi většinou spát nechce,když si jdu lehnout,ale stačí vzít do ruky knížku(rituálek)ne­bo pustit film(nevidím ani počáteční titulky,natož abych viděla konec filmu).Ovšem,kdy­bych neměla jedno nebo druhé,tak bych asi tak hned neusnula,to mám ověřené…

race02

Déle, čumění potmě na lustr je na denním pořádku

zzzzz

Déle, čumění potmě na lustr je na denním pořádku

pizlicka

Do čtvrt hoďky

ja usnu rychle,ale za dve hodiny se probudim,jako bych byla vyspana a neusnu driv,jak za ty dve hodiny.

alenad

Do čtvrt hoďky

Doplňuji:
Dřív jsem lehala a už spala .Ted zpravidla usnu hlavně u reklam , takže filmy a Dextra vidím jen první třetinu :)

Funna

Déle, čumění potmě na lustr je na denním pořádku

na lustr nečumím…ale na TV..takže podle toho, co mě v ní zrovna zaujme…pak na televizi načasuji vypnutí…a většinou konec pořadu ani nevidím .-)

Pauka9

Déle, čumění potmě na lustr je na denním pořádku

redhead

Do čtvrt hoďky

Deli

Do čtvrt hoďky

Já se totiž každý den od rána těším zas do postele 🙂
Ráda si ale před spaním ještě utřídím myšlenky, chvilku kecáme s manželem, je to takový zvyk, nejklidnější chvilka dne. On pak většinou usne v půli slova, tak taky zaklapnu.

anonym

Zaberu ihned

Jedna noha na podlaze,druhá v posteli.

bolak

manon: zaregistruj si novej profil, přes ten založ novou otázku, přihlaš se zpátky jako manon, odhlasuj si co potřebuješ a tu mojí otázku nahlaš jako plagiát

manon

Tyyy vogo, to je fikané :) Ale jak už jsem říkala, jsem poměrně líná na některé věci :) Myslíš, že jsou tady takoví pracanti, co rozmlouvají sami se sebou?

bolak

já tu mám tři profily..víš co, kdyby náhodou

člověk musí myslet na budoucnost..

manon

:) jo, to je výborná investice do budoucnosti