sofid

Za jak dlouho od vytáhnutí stehů můžu jít sportovat?

Dobrý den, byl jsem odstranit znaménka na zádech, a až po 21 dnech jdu vytahovat stehy. Za jak dlouho od vytáhnutí stehů můžu sportovat (běh, jízda na kole apod.)

Nejlepší odpověď
Drap

Přesně ti řžekne lékař, podle toho v jakém stavu bude rána. Pokud nebudou žádné komplikace, dá se předpokládat že tak asi během týdne.

Další odpovědi
Quimby

No, až se to prostě zahojí, nejspíš to byly větší rány když to tam nechali 21dnů, tak já bych osobně tak týden počkal a cviky přímo na záda bych možná nechal ještě déle.
Každopádně správnou odpověd dá jen doktor, co dělal ten zákrok.

Mirdas

Zda vytáhnou stehy, měla by rána být již v pořádku.
Ovšem vždy záleží na dohodě s lékařem.

led

Po výbere stehov by ste teoreticky mohli hneď začať (poraďte sa s ošetrujúcim lekárom). Ale v žiadnom prípade hneď naplno, ale postupne záťaž zvyšovať.