zzzzz

Za jak dlouho myslíte, že by toto mohl normální člověk (tím myslím sebe) složit?

http://www.no­vinky.cz/ekono­mika/325566-do-tuzemskych-obchodu-zamirilo-obri-puzzle-se-6000-dilky.html

Přeci jen to má přes dva metry, tak bych si tím nerada zasekala byt do příštích Vánoc?

Nejlepší odpověď
marci1

Těžko říci, ale což složit 24.000 dílků ? 🙂
http://www.puz­zleshop.cz/d-1545-puzzle-24000-zivot-2-nejvetsi-puzzle-na-svete-educa.html

Další odpovědi
Drap

Za 4 dny a čtyři hodiny, pokud každou minutu přiloží jeden díl. Je to závislé na šikovnosti daného jedince.

Hamon

Nevim jak jsi sikovna ty, ale ja bych to mel za dva dny. Jo moment, tam neni desetinna carka? To neni 6,000, slovy sest? Ale ty jsi urcite sikovnejsi.
PS: otazka smazana :)

Reezo

Já myslím, že puzzle je spíš o inteligenci toho člověka. Taky o štěstí, jestli se ti daří rychle spojovat dílky.

briketka10

zzzzz

na skládání nemám prostor musela bych
spát na lehátku, protože by puzzle bylo
skládaný na dvoulůžku to 2 metry má 😁

zzzzz

Hamone co znamená otázka smazaná????????????

gagaga

zzzz, do vanoc ?? noo, vy si ale fandite ! :p

  • iv-

zzzzz

iv já jsem nenapsala do kterých vánoc 🙂

zzzzz

těch příštích bude ještě hodně 🙂

gagaga

tak to jste me uklidnila :)