Rokio

Za jak dlouho bude zhruba běžný v ulicích Česka autolet?

Do kdy vědci a odborníci v dané problematice odhadují, že bude běžné létající auto na území našeho státu?

Nejlepší odpověď
anonym

Možná nikdy. Není to zrovna moc efektivní způsob osobní přepravy a jen by to zvýšilo náklady na pohonné hmoty. Dnešní vývoj jde opačným směrem, a sice redukcí nákladů na ujetý kilometr a tomu spíš vyhoví elektromobily které časem posadíme na koleje, maglev nebo přímo do kontejnerů hyperloopu 🙂 to je pravděpodobnější scénář než létající auta – pokud tedy vozidlu na magnetickém polštáři neříkáte letadlo

Další odpovědi
Drap

Nikdo netuší.