M7ke06

Za co jsem dostal jeden bod???

v pravo na hoře mam 1, nevim za co !!!!

Nejlepší odpověď
marci1

Za to, že ses přihlásil.
Doplňuji:
Přečti si prosím důkladně nápovědu.

Další odpovědi
badisko

za trest.....!!!!! To nevis ze nejvetsi pruserari dostavaj body .:D…

anonym

badisko, ti " pruserari " boduji po nocich sami sebe .. ! :) nikdo jiny je totiz skoro neboduje.
tak aby " nezanikli " , tak si udelali par falesnych profilu a boduji se.. jde o dva uzivatele, o kterych pravidelne informuji nase " nadrizene " :)

  • iv-

badisko

No ano nekale praktiky se zde urcite deji mohu napovedet …Pat a Mat neboli >RR< >Rychla Rota< ti co se podezrele casto navzajem boduji ..spamuji a navadeji jine aby odstranili cizi odpovedi..Uz si pro jistotu i uzavreli profily..ale vic nepovim ani muk…:D Vsak oni vedi o koho se zde jedna …ze ?..