22aa

Za chvilku je zase škola a já nemám PSP. Co dělat, když mi učení vyvolá záchvaty?

Dobrý den.
Prosím vás nevíte co mám dělat bez PSP ve škole?
Oprava je drahá a já nevím, jakej film ve škole pustit místo PSP od sony.
Zase budu u pana Balvína rozdělanej.

Děkuji. Vaše

Doplňte prosím význam zkratky PSP.

Nejlepší odpověď
Drap

Navštívit psychologa, nebo možná ještě lépe raději psychiatra.

Další odpovědi
Gus_Fring

Já původně myslel, že PSP myslíš periodickou soustavu prvků. Co já bych si bez ní počal, ale to tvoje PSP na to nemá. Radši se uč!

Bobek 2

Bez pravidel silničního provozu se, myslím, ve škole pár dní obejdeš. A pravidla slovenského pravopisu budeš potřebovat až potom, co nás náš východní soused anektuje.

22aa

Oprava u pana balvínA ROZDĚLENEJ.