Pavel1212

Z novějšího Wordu do staršího

Prosím Vás, šlo by nějak přejít zpět do staré verze Microsoft Word? Já mám tu novější verzi v notebooku, ale špatně se mi v něm pracuje a ostatním to ani v té novější verzi nejde spustit. Jde to?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

nevím stoprocentně, ale asi jedině přeinstalací offisů.
Pokud bys dal odinstalovat, dej pouze volitelné a odinstaluj word pokud ti nevyhovuje.
Pak dej instalaci starší verze a zase jen volitelnou a tam dej word. Mělo by to fungovat a budeš mít starej word a nové ostatní.

Další odpovědi
Tombik

Souhlasim s tim co se tu řeklo, jenom bych doplnil, že je nutné provést odinstalaci celého Officu a dát tam ten starší. Jinak se to může bugnout (rozbít).

joey

Starší verze MS Office není v novější „obsažena“, takže reinstalace.

Co se týče kompatibility dokumentů, tak je možné buď ukládat ve starší verzi (volba při uložení – Worddoc do verze 2003) nebo do starších instalací přiinstalovat podporu pro tyto novější dokumenty (to se dá najít na webu MS).