AjShooter

Nejdou spustit office, co s tím?

Nejsou mi smustit office když je chci otevřít oběvý se zabulka „málo paměti pro otevřený world“ dřív to fachalo a teť nic.. co z tim?

Nejlepší odpověď
Děda Louda

Musíš mít asi dost napilno, když ti nestojí za to, aspoň si po sobě přečíst, cos napsal!

Další odpovědi
brezovak

jako krátkodobé řešení volné paměti RAM ´je řešením ukončení nepotřebných programů nebo uvolnění místa na pevném disku odstraněním nepotřebných souborů.
Nebo
Restartujte systém Windows. To provedete, v nabídce Start klepněte na příkaz vypnout. V dialogovém okně Ukončit systém Windows klepnutím na tlačítko restartovat počítač a potom klepněte na tlačítko Ano.
Zabránit tomuto problému dlouhodobě, použijte některou z následujících metod: Přidání více paměti RAM do počítače.
Nebo
Získat více místa na pevném disku, přidání větší jednotku disku nebo pomocí nástroje pro kompresi disku.

Děda Louda

Dovolím si vložit do diskuze otázku: K čemu potřebuje negramotný textový editor?
Spoléhá se snad na automatické opravy?