nikolkap

Z kterých sladkostí se asi tloustne nejvíce??

slyšela jsem že čokoláda ale nevím…

Nejlepší odpověď
Nikkol

z těch co sníte večer..

Další odpovědi
quentos

To záleží na spoustě okolností. Sladkosti s vysokým obsahem cukru na vás takřka nebudou mít vliv, pokud máte velké energetické vydání (neboť cukry jsou zdrojem okamžité energie).
Z hlediska tloustnutí jsou v tomto případě nebezpečnější sladkosti s vyšším obsahem tuků, neboť ty se rády ukládají coby „sekundární zdroj“.
Kdyby se nejvíc tloustlo po čokoládě, to už bych musel bejt jak koule. Víte, kolik jí denně sežeru??

ReHu

Která čokoláda?
Není čokoláda jako čokoláda.
Ze 75 % moc neztloustneš.
Z běžně prodávaných náhražek ano. Záleží na množství. Všeho.
A......nevěř všemu, co slyšíš. Někde.

arygnoc

sladkosti sú dobré (hoci ich sám nejem, viem to).
Mali by byť za odmenu. Na ochutnanie.
Ale dnes to nie je pravda, sú skôr bežnou potravinou a podľa toho i populácia vyzerá tak, ako vyzerá.
My ako deti, keď sme boli poslušní (otázka pre vekovú kategóriu pod 15: Viete, čo to je byť poslušní?), babička napiekla koláč – ovocný, tvarohový a pod. A to boli sladkosti!

Pokiaľ uvažujete o „netloustnutí“, neuvažujte o sladkostiach. A ak, tak úplne výnimočne – na vlastnej svadbe (aby bola iba jedna!), pohrebe svokry (no, v mojom prípade to bude sviatok [nezabúdajte, som cynik!]), prípadne keď v politike zvíťazí zdravý rozum. A máte so starosťami o sladké vystarané.

bolak

Skladkosti obsahují cukr a po cukru se tloustne, takže logicky se nejvíc tloustne z těch, které ho obsahují největší množství.

Ale tloustne se i po proteinech, tak pozor na to! To pak musíš počkat na čápa aby ti splasklo.

Zdroj: http://zdrava-vyziva.doktor­ka.cz/tri-pravidla-spravneho-traveni-sacharidu

hanulka11

pokud se nebudeš cpát jen sladkostmi – pečivo, dorty a další – kousek kvalitní čokolády tě neohozí ......neztloustneš

Efchen

Margot,Twix,Snic­kers,Flint a podobné zrádné věci. Celá sušenka Margot má např. kolem 450 Kcal a tu člověk sní běžně celou,kdežto čokoládu sní na posezení jěn někdo a ta má kolem 560Kcal což je rozdíl asi jednoho rohlíku z máslem.
Pak jsou velice tučné čokolády typu Milka toffie whole nut a podobné s náplní. Nebo ledové čokoládky. Člověk si vezme 3,řekne si-je to malé,ale přitom je to tučné dost. Zrádné jsou i sušenky Cookies,5 sušenek už je jako sušenka Margot a pak samozřejmě dorty. Krémové,čokolá­dové,hutné dorty.
Hodně tučné jsou ale i oříšky. Oříšky v čokoládě jsou přímo kalorická bobma.
Jde hlavně o ingredience: KARAMEL,ČOKOLÁ­DA,OŘÍŠKY,KRÉ­MY,MOUKA,CUKR,O­LEJ (je součástí spousty dortů i perníku)…