mandat

Z které koleje odjíždí ve stanici Depo Hostivař vlaky na Dejvickou?

Podle cedulí ve stanici totiž jezdí z obou kolejí.
Doplňuji:
A podle čeho se určí, na kterou kolej přijede?

Nejlepší odpověď
Sůwa

Depo Hostivař i Dejvická jsou zatím konečné stanice. Do Hostivaře vlak přijede na jednu z kolejí a po určité době se vrací směrem na Dejvickou. Jinam ani nemůže…:-)

Další odpovědi
Stingo

Někdy přijede na první, někdy na druhou. Podle toho, kam mu přehodí výhybku. Ale přesný důvod nevím, zas takový provoz tam není, aby se dva vlaky potkaly proti sobě. Zavolej na dispečink.