zjentek

Z jakýho důvodu voní pivní rohlíky po sušenkách Be-Be dobrý ráno?

Pivní rohlíky jako be-be dobré ráno.

Nokdo neví? ;o

Nejlepší odpověď
Kepler

Já nevím, páč pivní rohliky u nás nejsou a be-be jsem si ještě nekúpil. Ale slyšel jsem, že ty smyslové halucinace sa dělajú asi tak 14 dní před smrťú.

Další odpovědi
Malvína

Piješ moc piva a pak ho cejtíš všude! 🙂

elkon

Subjektivní názor.

hippeace

Ono hlavně každý rohlík kterému se říká pivní je jiný. Mám ráda pivní rohlíky, ale když si je dám kdekoliv jinde než odkud je kupuji standartně, tak jsou velice rozdílné. Pak odpověď jednoduchá – kus ke kterému jste přičichl/a byl složením vůně podobný „bebečkům“

ivzez

Mně pivní rohlíky voní po pivních rohlících.

Malvína

Z odpovědi Keplera jsem si sedla na zadek 😁

Malvína

Z odpovědi Keplera jsem si sedla na zadek 😁

zjentek

Kepler je komik, to je marný..

Kepler

Tak díky Malvíno i zjentku, jenom doufám, že se ze mně nestane šašek 🙂 Pokud znáte Werichovy moudrosti, mezi komikem a šaškem je obrovský rozdíl!