JarkaHor

Z jakého materiálu musí být ručník aby byl hodně savý a ne takový ten „klouzavý“?

Odpovědi
Ametyst

Určitě bavlna. Syntetika nesaje.

elkon

Třeba kvalitní froté. Ne ale ty hadry třeba z KIKu, nebo podobných obchodů.

zjentek

Kvalitní froté ručník stojí ranec, tak ten. Ale stejně nesaje, dokud není párkrát sepraný 🤷‍♂️

Dochy

froté (bavlna) ale musí být vypraný bez aviváže (možná nějaká nevadí, ale já aviváži nepoužívám, za to tchyně ji tam lije snad po litrech a ty ručníky jsou jak z gumy)

paul1

Určitě bavlna, poslední máme z Turecka (koupené u nás) a ty jsou fakt kvalitní.

cappuccino

Urcite bavlnene frote a pokud ho chces mit dlouho, kup si s vetsi gramazi. Ta totiz dela kvalitu rucniku. Takove rucniky jsou drahe, ale vyplati se je koupit ve vyprodeji.
Nedavno jsem dostala k nejakemu zbozi bambusovy rucnik, a ten muzu vzit tak akorat na podlahu!

Millisek

Nejlepší je 100% bavlna a čím vyšší gramáž tím lepší. Třeba Zone Denmark má kvalitní ručníky.