Ňuňátko

Z jakého duvodu trávíte svuj volný čas na tomto webu ?

Proč chodíte na tento web, co se vám na něm líbí ?

Já jsem chodím abych se dozvěděla něco zajímavýho a udělala si názor na věci na které ještě názor nemám.

Nejlepší odpověď
quentos

Z přirozené touhy pomáhat, a pak taky se občas dozvědět něco, co těžko vygooglím.
„Já jsem chodím“ je nějaký nový gramatický čas…? :{)>

Další odpovědi
gecco

Bavím se tu…
😉

Roman71

Proč?
Nacházím zde otázky, na které znám odpověď.
Tak proč tazatele zanechávat v nevědomosti? :)

JájsemRaibek

Abych byl chytřejší a v případě, že něco vím, tak abych poradil těm, co neví.

Karel 147

Pro zábavu. Jsem po operaci páteře tak mám hodně volného času. A když znám odpověď tak poradím.

zjentek

bo rád nevycházím z údivu

Roxana

Proto abych se dozvěděla odpověď na mé otázky, názory, rady..samosebou, najdou se tu i tací, kteří nepomohou, neporadí nebo si tu léčí své komplexy na jiných, ale samozřejmě když mohu, tak se snažím také někomu dát odpověď, poradit, napsat názor…

Agneta

Je to moje jediná charitativní činnost…pomáhám jak můžu, a víc nemůžu:DDD

Magix.cz

Beru to stejně, jako quentos, proto jsem chodím – I am go here – co to je za patvar ? :)

anonym

Kvůli tobě taky.